Sayfa 6/1078 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Sayın hocam ben bilgisayar kullanmasını fazla bilmediğimden uşak hisse sine ulaşamadım.Ancak azimle işinizi başarmanın heyecanını hem kendinize hemde bizlere yaşatıyorsunuz elinize,emeğinize sağlık. Ali perşembe'nin birinci kitabı okudum güzel anlatım 2.cisi yok basılınca alacağım tşk.ler
    Teşekkür ederim...

USAK için muhtemelen UŞAK yazmışsınızdır. Ben kontrol ettim USAK olarak çalışıyor...

USAK

NOT: Hisse kodlarını tam ve Türkçe karakter kullanmadan giriniz...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim... 👍 😃

Başka bakan olmadı mı? Yorumları bekliyorum...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler, FENER çalışıyor

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler, FENER çalışıyor
    Eyvallah...

4. Verdiğiniz iki link de çalışıyor.
    TEŞEKKÜRLER

5. Post

Sistem sorunsuz çalışıyor.
    Karşılıksız emekleriniz teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eyvallah...
     Alıntı Originally Posted by muzaffererdogan Yazıyı Oku
    Verdiğiniz iki link de çalışıyor.
    TEŞEKKÜRLER
    Eksik olmayın...

Faydalanıyorsanız ne mutlu bana...

Biraz zor oldu ama SPK kurallarına uymak adına en uygun çözüm bu oldu gibi...

Yazılımı henüz yeni yeni yazdığım içn grafikler üzerinde Fibonacci çalışmaları görünmüyor. Ben grafikler üzerinde çalışma yaptıkça onlar da otomatik olarak görünecektir.

Temettü ve bölünmelerde fibo çalışmaları fiyatlar değiştiği için boşlukta kalacaktır. Böyle bir hisse ile karşılaşırsanız bildirdiğiniz anda derhal düzeltirim. Aksi halde ben görene kadar öyle devam eder gider!!!

Siteyi de kurabilirsem daha kullanışlı olacağına eminim...

Bu işlerden anlayan kimse yok galiba. Allah için 1-2 satır yardım eden olmuyor!!! Çok şükür ki; Allah her defasında bir çıkar yol gösteriyor...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eksik olmayın...

Faydalanıyorsanız ne mutlu bana...

Biraz zor oldu ama SPK kurallarına uymak adına en uygun çözüm bu oldu gibi...

Yazılımı henüz yeni yeni yazdığım içn grafikler üzerinde Fibonacci çalışmaları görünmüyor. Ben grafikler üzerinde çalışma yaptıkça onlar da otomatik olarak görünecektir.

Temettü ve bölünmelerde fibo çalışmaları fiyatlar değiştiği için boşlukta kalacaktır. Böyle bir hisse ile karşılaşırsanız bildirdiğiniz anda derhal düzeltirim. Aksi halde ben görene kadar öyle devam eder gider!!!

Siteyi de kurabilirsem daha kullanışlı olacağına eminim...

Bu işlerden anlayan kimse yok galiba. Allah için 1-2 satır yardım eden olmuyor!!! Çok şükür ki; Allah her defasında bir çıkar yol gösteriyor...
    Hocam yazılımdan anlasam dükkan sizin ama benim yazılım bilgim üniversitede gördüğüm yarım dönemlik Pascal dan ibaret sonrasında sadece kullanıcı olduk malesef hiç bir şey kalmadı aklımda
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam yazılımdan anlasam dükkan sizin ama benim yazılım bilgim üniversitede gördüğüm yarım dönemlik Pascal dan ibaret sonrasında sadece kullanıcı olduk malesef hiç bir şey kalmadı aklımda
    Düşünmeniz bile yeterli...

Sizde benim gibi Pascal 'cısıymışsınız. Ben üniversitede Pascal 'ı çok sevdim ve bayağı geliştirdim. O zamanlar DOS 3.0 vardı. Çok süper programlar yazdım ama windows çıktıktan sonra Visual olayına yetişemedim. Araya birçok dönemler girdi ve uzak kaldım. Tekrar döndüğümde az buçuk DELPHI öğrenebildim. İşimi görebiliyorum ama internet işlerinde sıkıntım var. Bu konuya yabancı kaldım. İşler çok hızlı ilerledi, bizler geri kaldık.

Bir şekilde halledeceğiz inşaAllah. Şimdiye kadar kör topal idare ettik...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 6/1078 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •