Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    bence sabit tutcak..
    Bence de sabit tutacak, bizimkiler gibi bi ay yükselecek diye beklerken bir ay dusecege dönmüyor onların ekonomik konjonktürü, 1 aylık verilere bakıp kesin dönüş yapmazlar

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    Geyiginiz bol olsun dostlar
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Kaçak kafe açmışınız...
    Selamlar.
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hoşgeldiniz çaylar Sn.myfinans'tan

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Bence de sabit tutacak, bizimkiler gibi bi ay yükselecek diye beklerken bir ay dusecege dönmüyor onların ekonomik konjonktürü, 1 aylık verilere bakıp kesin dönüş yapmazlar
    Ben fedden ziyade daha tehlikeli olarak s400 ve istanbul secimlerini goruyorum

4. ee bizim yanıt diğer tarafta kaldı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. spekülatörüm sayın batman , biz başka iş bilmeyiz.... örümcek adam ile akrabalığınız var mı bu arada ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    spekülatörüm sayın batman , biz başka iş bilmeyiz.... örümcek adam ile akrabalığınız var mı bu arada ?
    Fizyoterapist?

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    spekülatörüm sayın batman , biz başka iş bilmeyiz.... örümcek adam ile akrabalığınız var mı bu arada ?
    Cristian bale in oynadigi batman filmini cok severim avatarim da minik batman ne guzel spek tanidigimiz var deriz artik saygilar sn hamza bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gectigim bankada kuruyor
    Enparanin kampanyalari iyiydi gectim bitti
    Sonra ingin iyiydi. Gectim bitti
    Diger bankalar her ozel gunde para dagitiyor ingde 23.5 oran haric birsey kalmadi

Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •