Sayfa 6/993 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı olsun...

bu durumda sn pscyo'nun iddiası 2,5 tl.. bir başka değişle %16 çuvallama.. pardon sapma ile patlamış oldu.
    tekrar iddiada bulunsa da yeni hedef rakamı tespit etsek

2. Bric hikayesi ,

Rus medyası yazmıştı ,Reiis'e nefes aldırtmak için devalasyonu sonlandırmak için Putin Reis ,güya öyle bir iyilik falan yapacaktı , sahi ne oldu ?

Bu arada geçen gün Ukranya SİHA kullanrak Rus Subayları helletmiş .İnternete Ukranya ,ABD ve Avrupa ballandıra ballandıra gösteriyorlarmış. Galiba Bayraktar SİHA'ları kullanılmış...

Bu nedenle ne ABD ne Avrupa Türkiyesiz YAPAMAZ....

3. fiziki aldım
    dolar -eur-altın ..
    o'nuda getirdim banka kasasına koydum..
    biter mi ? bitmez
    çünkü kasa odasındaki güvenlik web kamerası kayıtları bir yerde hafızalanıyor ,zamanı gelince kullanılmak üzere...
    geçenlerde sabah gazatasında bu açıkça ifşa edildi. falnca şirketin filanca bankadaki kasasında şu kadar milyo euro tutuyor diye yazılmıştı ...

4. Post

Güncel yerel pazar fiyatları domates 10, taze fasulye 20, bamya 30, çilek 30, salatalık 10 TL.
    Bu arada evde yokken elektrik ana şalteri atma sebebi nedir?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    fiziki aldım
    dolar -eur-altın ..
    biter mi ? bitmez
    çünkü kasa odasındaki güvenlik web kamerası kayıtları bir yerde hafızalanıyor ,zamanı gelince kullanılmak üzere...
    geçenlerde sabah gazatasında bu açıkça ifşa edildi. falnca şirketin filanca bankadaki kasasında şu kadar milyo euro tutuyor diye yazılmıştı ...
    Kiralık kasa dairesi içinde kamere yoktur.
    Bankanıza sorup teyit edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben yazdım 686 sayfa zannettim meğerse 868 miş diye hemen arkasına .

Hala zaman periyodumun arkasındayım Eylül ün 3-4 cü haftasonu gösteriyor diye belirttim sanırım .

Başka şeylerde yazdım ama onu anmak istemediğim için yazmayı uygun bulmuyorum

Bu yazı bir saat kalacak sonrasında silerim yine
    Niya siliyon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Niya siliyon
    Anlık gören görsün göremeyen görmesin diye canım istiyor ondan dolayı 😀

8.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    fiziki aldım
    dolar -eur-altın ..
    biter mi ? bitmez
    Enflasyon olmasa iyi fikir de, dövizde 10% enflasyonun olduğu yerde fiziki tutmak yani bilemedim.

ytd

Sayfa 6/993 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •