Sayfa 6/414 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3307 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. 2 fk olur mu diyenler var da yanlış hatırlamıyorsam bu şirket 2019da 2 fk falandı. Uzun bir süre de kaldı herhalde.
    Not: bu hissede yatırımım vardır.

eregl gibi bir temettü canavarı ile performans karşılaştırması yapmak benim anlayışıma göre doğru değil. Elbette sizin karşılaştırıp hayıflanmanıza saygı duyarım. Selec ise tarihi zirvesinin çok uzağında. Şu ortamda bile zararda oturan birçok kişi vardır hem de 1 senedir.

GSDHO ise temettü verme alışkanlığı pek olmayan, düzenli kar getirmekten biraz uzak, ve açıkçası reputasyonu yüksek olmayan kenarda köşede kalmış bir şirket. En azından benim için böyle. Belki de ben gözümden kaçırmıştım hep.

Şu an için elinde GSDHO olup da zarardayım diyen kimse olamaz. Beklediğiniz karı yapamamış olabilirsiniz doğrudur. Ama borsa zaten böyle bir yer. Bu tür anomaliler oluşacak ki yatırımcılar para kazanacak. Toaso 1,5 yıl bekletip de 2 ayda 3 katına çıktı. Arclk hala gıdım gıdım ilerlemekte. vs...

Demek istediğim şu ki bence bu şirketin mevcut karlarını sürdürmesini bırakın da mevcut karın %60-70'i karı getirmeyi başaracağına inansa piyasa fiyat çok acayip yerlere gidebilir. Bana sorarsanız çok yüksek potansiyel barındırıyor içinde.
    Elbette zaman faktörü de çok önemli. Umalım ki çok bekletmesin bizleri de hep birlikte kutlama yapalım buralarda.

*Patron ile ilgili olumsuz bir şey duymadım. Koç gibi bir şirketin bile patronuna laf edenleri gördüğüm için daha rasyonel tarafta olmaya çalışıyorum. Belki riskli ama kanıtsız sadece komplo teorileriyle ya da öznel düşüncelerle hareket etme huyumu çoktan bıraktım. Elbette hepinizin olumsuz düşüncelerine ve yatırım mantığına saygım var.

3. Bazı kişiler komik serzenişlerde bulunuyor .

İşlem hacimlerini konuşmayalım aracı kurumlar dillenmesin .

Demir çelik artışlarını konuşmayalım çelikciler dillenmesin .

Döviz artışını konuşmayalım dövizi olanlar dillenmesin.

Yıl 2021 bilmem farkındamısınız?Kuşlu sitede her yazdığınız milyon görüntülenme alıyor

Herkes istediğini yazsın bilmeyen okusun öğrensin şansen ben çok faydalanıyorum.

Sayın hkm başta olmak üzere bilgi veren farklı bakış açısı gösteren herkese teşekkürler.

Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum sn serhateco.Bilgiden zarar gelmez.Zaten twıtter varken bizim esamemiz bile okunmaz.Misal bu yeni durumda gemiler günlük ne kadar kar yazar sektör içinden olan sn runaway,balıkadam veya bir diğer froumdaş bizi bilgilendirse ne güzel olur.

5. Ya bilader hasta misiniz? Hedef göstermeyin diyorum 10 olacak 20 olacak , millet birbirini ezecek demeyin diyorum. Kim burada bir veri paylaştı da birisinden tepki geldi? Ereğli ,isdmr gibi kalın tahtalarda bile demir çelik endexine tepkisiz kalmadı 3-4 kat arttı diyorum. Bizim kagidimiz gibi hikayesi olan küçük orta çaplı kağıtlar uzaya gitti diyorum. Ya kim ne isterse yazsın banane. Hissenin geldiği yer seni mutlu ediyorsa bilmem. Bence buralarda olmamalı. Döviz bazlı hala diplerde..

Bos tartışmalara gerek yok.navlunlar ne oldu arkadaşlar bugün durum nasil

Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Ya bilader hasta misiniz? Hedef göstermeyin diyorum 10 olacak 20 olacak , millet birbirini ezecek demeyin diyorum. Kim burada bir veri paylaştı da birisinden tepki geldi? Ereğli ,isdmr gibi kalın tahtalarda bile demir çelik endexine tepkisiz kalmadı 3-4 kat arttı diyorum. Bizim kagidimiz gibi hikayesi olan küçük orta çaplı kağıtlar uzaya gitti diyorum. Ya kim ne isterse yazsın banane. Hissenin geldiği yer seni mutlu ediyorsa bilmem. Bence buralarda olmamalı. Döviz bazlı hala diplerde..
    Kime bu laf?

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bos tartışmalara gerek yok.navlunlar ne oldu arkadaşlar bugün durum nasil
    supramax: +0,86
    handysize: +0,06

Sayfa 6/414 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz