Sayfa 6/115 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 918 madde; 41 - 48 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

trend mi peker mi tabiki peker gedik var en az %40 kâr al olur trend de gider ama peker
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben de biraz tereddütteyim...klgyo bedava mesela.ne olduğu belli olmayan hisselerde ne işim var diyorum bir yandan...trend için zaten düşünmüyorum..hayırlısı.2800 tl yarın boşta para var.macera arayıp alabilirim,internette problem olmazsa,hayırlısı...
    batık abi klgyo bedava değil hatta uzak durmak gerek orada günlükte ters flama var dedim endexe 10K puan yükseldi ama tahta gitmiyor vs vs orada bana saldırdılar ne oldu ben klgyo için düşüş bekliyorum galip orada operasyonu bitirdi orası artık bir enkaz zaten klgyo 1 tl den 5 tl üstü yaptı 5 tl üstü alanda suç kabahat var ama anlatamıyorum peker ve trend bir şeyler yapar ama kâr almayı bilmek gerek abim/hemşehrim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    trend mi peker mi tabiki peker gedik var en az %40 kâr al olur trend de gider ama peker
    Sn mavideniz Gedik'in farkı ne oluyor bu arz olaylarında dahamı basarılılar, bilmediğimden soruyorum.
    Tesekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    Sn mavideniz Gedik'in farkı ne oluyor bu arz olaylarında dahamı basarılılar, bilmediğimden soruyorum.
    Tesekkürler.
    Genelde olan şudur. Olmayan talebi varmış gibi gösterirler. Yani kendi kurumlarından talep girerler 2 kat talep olduysa 10 kat talep varmış gibi görünür.
    Daha sonra hisse işleme açılır ve 2 -3 tavan çeker. Sonra gerçek halka arz başlar ve halka arz başarı ile tamamlanmış olur.
    Son donemde ki orta ölçekli halka arzlarda ( safkar ve tlman da) böyle olmuştur.
    SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sorduk bilgisine birikimine inandıklarımıza onlar gerek yok maceraya dediler almadık.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Trend için ne dediler ...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Adam bir bucuk ay sonra bin lota 110 tl garanti veriyor en kötüsü macera olan ne 5.61 in üstü ekstra kar

Alıntı Originally Posted by Tevekkel Yazıyı Oku
    Sorduk bilgisine birikimine inandıklarımıza onlar gerek yok maceraya dediler almadık.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Trend için ne dediler ...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 6/115 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •