Sayfa 6/467 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    Yine baslamis polyanacilik burda mutamadiyen 2 senedir bu tip kısır donguler devam ediyor once ovguler sonra aglayip kufur etmeler... Bi kere bilmediginiz bir suru sey var hemen fabrika arsasi degeri olcene kadar bi onlari öğrenin.. Bir digeride mujdat salak mi yani tum bunlari bilior ama yine de hisse sinin degeri 40 tl iken sana 40 kurusa veriyor. Niyee sen onun fabrikasindan zengin olasin diyemi. Senin mantığın aliyor mu bunu? Bi gün mujdatin bu hisseyle ilgili bir plani olursa o zaman tahdada alici olur. Simdi in cin top oynuyor. Alan yok satani s.... Kesinlikle ytd

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Bizim senin kadar güclü bir mantigimiz olmadigi icin yerlerdeki hissede sürünüyoruz. Senin ne isin var? Müjdat bize yedirmeyecek biz bunun farkinda degiliz ama sen farkindasin sat kurtul o zaman zamanini harcama.

2. Dedim ya hep ayni seyler birazdan da biri cikar patronun adamisin der bu is biter. Ben 2 sene once almisim param pul olmus bu saaten sonra neyine satiyim. Zaten unuttum bu parayi. Burda kimseye sat demiyorum ben. Ama yalan yanlis yazipta yeni girecek lerin disinden tirnagindan arttirdigi parayida burda yazilan seylere bakip ta almasini istemem yaziktir gunahtir. Herkes arastirsin oyle alsin.
    Defalarca yazdim daha oncede bu fabrika vadeli satildi ve henuz hic odeme yapilmadi her daim dikkatli olmakta fayda bir. Birde dedigim gbi tahdada alici yok bir gun sahlanacak olan hissesini niye mujdat almiyor kuruslardan. Bunuda dusunmek gerek. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. Her koyun kendi bacagindan asilir.

3.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    Dedim ya hep ayni seyler birazdan da biri cikar patronun adamisin der bu is biter. Ben 2 sene once almisim param pul olmus bu saaten sonra neyine satiyim. Zaten unuttum bu parayi. Burda kimseye sat demiyorum ben. Ama yalan yanlis yazipta yeni girecek lerin disinden tirnagindan arttirdigi parayida burda yazilan seylere bakip ta almasini istemem yaziktir gunahtir. Herkes arastirsin oyle alsin.
    Defalarca yazdim daha oncede bu fabrika vadeli satildi ve henuz hic odeme yapilmadi her daim dikkatli olmakta fayda bir. Birde dedigim gbi tahdada alici yok bir gun sahlanacak olan hissesini niye mujdat almiyor kuruslardan. Bunuda dusunmek gerek. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. Her koyun kendi bacagindan asilir.
    sn manyax bu görüşlerinize de katılıyorum. Ama fabrikanın kaça satıldığını ve hiç ödeme yapılmadığını nereden biliyorsunuz? aydınlatırsanız sevinirim..ayrıca 2011 den bu yana fabrikayı satanlar hiç para almadı diyorsunuz öylemi..
    yatırım tavsiyesi değildir..

4. Hayir 2011 deil ilk mujdat icg yi aldi daha sonra da jenaratorun yuzde 92 si falandi heralde 3 yil veya 4 yil vadeli satti. 300 milyon falan di heralde. Ilk birlesim haberine bakarsaniz kap ta bulabilirsiniz. Hepsi benim telefonunda vardi ama tamire gittigi icin hepsi gitti. Dedigim gibi ilk kap haberlerinde bunla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.. Ytd.

5. manyax gibiler fiyat 40 tl iken değil 0.40 tl iken sattırmaya çalışırlar...zaten çökmüş hisse bundan sonra nolur yahu satmıyorum kardeş satmıyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    manyax gibiler fiyat 40 tl iken değil 0.40 tl iken sattırmaya çalışırlar...zaten çökmüş hisse bundan sonra nolur yahu satmıyorum kardeş satmıyorum...
    Kardes senin okuman yazman yok heralde yukarda yazdigim gibi madurlar bu fiyattan satsin die yazmiyorum. Yeni girecek ler bi zahmet hisseyi iyice ogrensin die yaziom. Onuda onlar icin yaziom ayiptir yaziktir millete diyorum. Ama dememek lazimmis. Senin gibiler 2 lerden beri mutamadiyen her kotu sey soyleyeni patron adami ilan ediyor. Peki ordan alanlar ne olacak?? Siz gunahsizmisiniz simdi. Birde zahmet edip mujdat zaten kendi hisse sini almiyorki neden sana sattiriyim. Neyse size karsi pes ediyorum sizin dediginiz olsun. Ytd.

7. madur değil mağdur, okuduğunu anlama konusuna gelince itü fizik müh doktora

8. Mahalle yanarken o.. Saçlarını tararmis.. Tebrik ederim açığımı yakaladın. Bu hisseyi olumlu etkiler emin ol ? Ytd.

Sayfa 6/467 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •