Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/90 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 720 madde; 41 - 48 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Sn ank11 bazı borsaya açık şirketler bir başka borsada açık şirketten ürün alırken kap açıklamasında ismimizi zikretmek gibi şartlar koydurabiliyorlar sözleşmelerine sırf karizma çizilmesi diye ikisininde güneş enerji şirketi olması sebebiyle oluyor böyle işler çok takılma
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Yani a firması borsadaki piyasa değeri milyar lirayı geçmiş gelmiş uyduruk smrtg den mal alıyor demesinler diye 50 küsür milyon dolarlık Bi anlaşması var smrtg nin şimdi borsada diğer güneş enerji işinde olup büyük güneş tarlaları yapan veya yapma aşamasında olan şirketleri araştır bu malı sipariş eden firmayı bulursun sonra iki şirketi karşılaştır gelir smrtg yi alırsın işte bunu bilen a firması b firmasından malı alırken ismimi geçirme diyor kap açıklamasında niye hissesine olan talebi öldürmemek için

3. Neyse boşver bende sattımıştım zaten ama iyi firma kademe kademe 1 dşer 2 yükselir 2 düşer 3 yükselir 3 düşer 5 yükselir ama hak ettiği yere adım adım gider

4. Bedelli iptal oldu yakında satılması da iptal olur başladığı yere geri döner bu hikayede burada biter

5. Kaç ay oldu satacam dedi daha değer tespiti için yetkilendirilmiş bir değerleme şirketi bile yok ortada bu iş bu kadar zormuydu

6. Beceremiyorsan verin bana üşe beşe bakmam anında satayım

7. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1020059
    Böyle bir bildirim göndermiştiniz unuttuysanız hatırlatayım

8. Bu kap bildiriminin hemen ardından ne hikmetse oyak son 1 senede topladığı hisseleri sattı neden acaba yoksa bu satış teranesi yalan mı ky ya kurulmuş bir tuzak mı spk göreve şirketten izah istemeli şirketi kaça sattacağının şirket içindeki belirlenen değeri sormalı yani şirket içinde rapor edilen rakama alıcı çıktığında ben satmıyorum vazgeçtim diyememeli bunlar spk için ky yı korumak adına alınacak önlemler

Sayfa 6/90 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •