Sayfa 6/77 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 613 madde; 41 - 48 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by hayri71 Yazıyı Oku
    [attach=confıg]6813[/attach]
    2017/6 ozrdn
    her şey güzel ama fiyatlara yansımayan bir gariplik var hissede 16 mio sermaye ile gzüel bir kar var yıl sonu karı minimum 5-6 olacaktır bu sermayeye gzüel bir rakam şirketin öz sermayesi 16 mio dan 20 mio ya çıktı..ama sonuç fiyatlanmıyor çok garip

2. Kardaki artışın çoğu yatirim amaçlı gelirden kaynaklanıyor.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    biliyorum gördüm 2 mio gibi bir kar yatırımdan elde edilen kalmelerden geliyor fakat şartlar ne olursa olsun bilançoda güzel bir artış ve en önemlisi geçmişe baktığımızda istikrar var yatırım için alınmış gayrimenkuller var her sene temettü ve bölünme şirket politikası haline gelmiş gibi ....

4. Bu GİP kağıtları, özelde de bu kağıt bilanço falan teknik taktik hepsi hikaye, borsa isterse 150.000 olsun.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Özerden Plastik'in Vergi Dairesine Sunulan 2017 Yılı 6 Aylık net karı 1.317.970 TL
    ***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

6. ne kadar sacma bir hisse endeks rekorlar kırıyor ve bilancosu karı cok iyi ama bu hisse dusuyor bende almayı dusunuyordum bu karla 5 liralara gider diye ama dususu gorunce almadım piyasa yapıcısıda boslamıs hisseyi freni patlak kamyon gibi asagıya gidiyor neden dusuyorsa bundan baltaya sap olmaz anlasılan
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. batmıs bu sirket baska acıklaması yok bu dusussun uzak durun sizde batmayın iyi bilancoyu 2.90 lardan mal cakmak icin acıklamıslar belli iyiki bu duzenbaz soygunculara kanmamısım piyasa yapıcı dersen 1 lot bile almıyor siz neden alacaksınızki patron bile almazken uzak durun batarsınız

8. tabana kadar 9000 lot var alıcı yok budugu her kademeye vermis 1 haftadır bu sirket batık olmalı borsa rekeorlar kırmıs bilanco rekor kırmıs ama bu %15 gerilemis demekki bilanco yalanmıs kucuk yatırımcıya mal cakmak icin yalan bir bilanco yayınlamıslar elinde olmayan uzak dursun olan zaten battı

Sayfa 6/77 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •