Sayfa 60/601 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 473 - 480 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Hissede galiba benden başka küçük yatırımcı kalmadı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de varım ama, bu küçüklerin yanında minik sayılırım

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Ben yazmıyorum ama buradayım.
    Dolar bazında fiyatı çok ucuz.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben yazmıyorum ama buradayım.
    Dolar bazında fiyatı çok ucuz.
    Daha önce paylaşmıştım. 8-9 sene önce 3.5 dolar olan hisse bugün 0.7 USD bile bile değil

4. haftalardır yabancı takası artıyor ... takipteyiz bekliyoruz , gene de 4.020 takılıp takılıp dönüyoruz , yarın çok önemli
    yıl sonu beklentim 4.36 !!

5. Benim de beklentim bu yönde idi. Maalesef şu an ikili tepe görüntüsü oluştu. 2 günlük takasta Citibank 541 bin lot satışta. Tabi bu 2 ayda alınan lot sayısı yanında devede kulak. Devamının gelmemesini umuyorum.YTD.
     Alıntı Originally Posted by laguns Yazıyı Oku
    haftalardır yabancı takası artıyor ... takipteyiz bekliyoruz , gene de 4.020 takılıp takılıp dönüyoruz , yarın çok önemli
    yıl sonu beklentim 4.36 !!

6.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Benim de beklentim bu yönde idi. Maalesef şu an ikili tepe görüntüsü oluştu. 2 günlük takasta Citibank 541 bin lot satışta. Tabi bu 2 ayda alınan lot sayısı yanında devede kulak. Devamının gelmemesini umuyorum.YTD.

Bende aynı takaslara bakıyordum şimdi .. haftalardan sonra yabancı çıkış geldi bakalım yıl sonu hesap mı kapattılar bilemiyorum,
    bugun ziraatyatırım kağıdı önerdi müşterilerine, baktım hayret alım da yapmış bugun ama 3.98 stop loss vermişti. sanıyorum onlarda beklemiyordu bu kadar satışı bugun 4.020 üzerinde bile kapatamadı … kağıtta zayıflama devam ediyor .. orta ve uzun vadede hala çok olumluyum ama ilk aşamada 3.90 lara tekrar değebileceğini düşünüyorum … !!

7. Aynı kanaatteyim, hacim lazım bize zoren ve odastaki gibi.
     Alıntı Originally Posted by laguns Yazıyı Oku
    Bende aynı takaslara bakıyordum şimdi .. haftalardan sonra yabancı çıkış geldi bakalım yıl sonu hesap mı kapattılar bilemiyorum,
    bugun ziraatyatırım kağıdı önerdi müşterilerine, baktım hayret alım da yapmış bugun ama 3.98 stop loss vermişti. sanıyorum onlarda beklemiyordu bu kadar satışı bugun 4.020 üzerinde bile kapatamadı â�¦ kağıtta zayıflama devam ediyor .. orta ve uzun vadede hala çok olumluyum ama ilk aşamada 3.90 lara tekrar değebileceğini düşünüyorum â�¦ !!

Sayfa 60/601 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •