Sayfa 60/327 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2613 madde; 473 - 480 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by topalsolucan Yazıyı Oku
    Her genel kurul öncesi olduğu gibi yukarı alacaklar. Göz boyayacaklar elleri mecbur.
    Demek mi. Yavaş yavaş..

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün 14.30 da genel kurul var.
    herkesi fiziki ya da sanal olarak genel kurula katılmaya davet ediyorum. beni yanlız bırakmayın oylarınızı sayacağım.
    burada atıp tutmak kolay,
    dediklerinizde samimi iseniz e genel kurula girin ve hesap sorun.
    herkesi bekliyorum. çaycı misafir etmese bile ben ederim.
    herkesi bekliyorum bir oy bir oydur. çakın çaycının gözüne gözüne.....

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bugün 14.30 da genel kurul var.
    herkesi fiziki ya da sanal olarak genel kurula katılmaya davet ediyorum. beni yanlız bırakmayın oylarınızı sayacağım.
    burada atıp tutmak kolay,
    dediklerinizde samimi iseniz e genel kurula girin ve hesap sorun.
    herkesi bekliyorum. çaycı misafir etmese bile ben ederim.
    O saatte dersim var ama bir izin almaya çalışıyım bakalım. Adres Darıca merkez mi? Şu genel kurul bitmeden yaşanan düşüşü ve faizleri sormak lazım. Bu arada sanal nasıl katılıyoruz?

4. SPK Yanıt:
    Borsa'da gerçekleştirilen işlemler ve payları Borsa'da işlem gören şirketlere ilişkin haber ve gelişmeler gerek Kurulumuzun gerekse Borsa İstanbul'un ilgili birimleri tarafından izlenmekte ve gerekli görülen hallerde Borsa İstanbul ve Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda işlemlerde mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde sorumlular hakkında gerekli yasal işlemler tesis edilmekte ve inceleme sonuçları Kurulumuz Bültenleri ile kamuya duyurulmaktadır.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

5. Cimer Yanıt:
    Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne göndermiş olduğunuz başvurunuz incelenmiştir.
    Müracaatınızın yargı makamlarına yapılmasının uygun olacağı değerlendirilmektedir.
    Anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

6. sayın wikwik aldığınız cevaplara şaşırmadık, bu cevapları biz yıllardır alıyoruz.

elektronik genel kurul da sisteme girerek hem izleyebilir hem oy verebilirsin. hisseniz varsa zaten orda MKK direk görüyor ve oylarınızı sayıyor.

"Elektronik Genel Kurul Sistemine giriş yapmak için elektronik imza (e-imza) kartınızı veya mobil imza şifrenizi kullanabilirsiniz."

7. yine birşeyler dönüyor MKK nın e-genel kurul sistemine giremiyorum ne olduysa?

8. Toplantı ile ilgili bir gelişme var mı? EToplantıda kayıt görünmüyor ben de giremedim. Genel kurul bitti mi?

Sayfa 60/327 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •