Sayfa 60/202 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1610 madde; 473 - 480 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    Neyin tahmini dostum bu
    Dostum ihaleyi gerçek den aldı ise ihaleye kaynak için hisseyi 7 8 taşımak zorunda bedelli verecekmiş sanırım ordan yapacağı bedelli ile kaynak bulacakdıŕ bedelliside 2.34 benim hesabıma göre adam şirketinin değerini düşürmez tb yt tvsiyesi değildir....bu tür duruma vkgyoda denk geldim bide tecrübe diyelim 8 gitti ertesi gün hisse 2.50 açısı ve yoluna devam etti şu an yine fiyatı 3 tl...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Dostum ihaleyi gerçek den aldı ise ihaleye kaynak için hisseyi 7 8 taşımak zorunda bedelli verecekmiş sanırım ordan yapacağı bedelli ile kaynak bulacakdıŕ bedelliside 2.34 benim hesabıma göre adam şirketinin değerini düşürmez tb yt tvsiyesi değildir....bu tür duruma vkgyoda denk geldim bide tecrübe diyelim 8 gitti ertesi gün hisse 2.50 açısı ve yoluna devam etti şu an yine fiyatı 3 tl...

Dostum 8 gitti derken 8 defa tavan mı yarın açılış ve kapanış tahminini alabilirmiyim birde bedelliyi fiyatı 7 ye 8 e çıkarınca mı yapar yoksa buralardan mı

3.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    Dostum 8 gitti derken 8 defa tavan mı yarın açılış ve kapanış tahminini alabilirmiyim birde bedelliyi fiyatı 7 ye 8 e çıkarınca mı yapar yoksa buralardan mı
    Dostum seni yönlendirmekgibi veya alğı peşinde değilim benim o dediğim hisse o fiyatlara 3 5 ay zaman zarfında geldi ondan sonra 2.50 açısı tabi bunların durumu farklı ihale olmuş mu olmamışmı imzanın atılmasına bağlı benim fiyat vermem doğru olmaz sadece eyerki olumlu ise gidecekdir ekrana fazla bakma yeter...tabi giderse fazla açğözlü olmamaya gerek yok 8 giden bir hisse ertesi gün 2.50 açacağınıda unutma derim...tb yt tvsiyesi değildir...

4. Kardesim bi düzeltme yapalım diyoruz hepsini siliyor bunu anlamadın tavandan beleşçiler den alıp küçük yatırımcıya satmak aşağı basmak ne demek Bunu birisi açıklayabilir mi

5. Son 10 dakkadaki düzeltmeyi ağırlıklı ortalamayı yükseltip yarın ki tavan fiyatını yükseğe çekme isteği olma ihtimali olabilir mi sizce
    insan umut ediyor ama bakalım yarın Nasıl bir yol izleyecek

6. İhale dümen ise iyi geçirdiler bende içinde olarak yok gerçeklik payı varsa yukarı gitmesi gerek...

7. beyler ihale kurulu pekçok şekilde ihaleyi iptal edebilir isterse , bir örnek yeterli rekabetin ve kırımın oluşmaması, isterse maliyete yakın teklif verdi diye bile iptal edebilir

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    beyler ihale kurulu pekçok şekilde ihaleyi iptal edebilir isterse , bir örnek yeterli rekabetin ve kırımın oluşmaması, isterse maliyete yakın teklif verdi diye bile iptal edebilir
    Yandaşsa iptal etmez...eksiyi bile olsa

Sayfa 60/202 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •