Sayfa 60/822 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 6570 madde; 473 - 480 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

teknik olarak kanalı yukarı kırdı kanal hedefi 47.15.
    sol taraftaki dairedeki gibi atraksiyona girerse 54-55 bantları mevcut.
    kolay gelsin.
    29.07.2022 de paylaştığımız gibi bir hareket oldu.
    üst banttan satış geldi.
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Güzel bilgi, altta da destekler bölümündede 10 yıl süreli ek desteklerden bahsediyor sanırım.
    Ertelenmiş vergi geliri derken anladığım kadarıyla devlete borçlanılmıyor. Bunlar direk muafiyet kapsamında gibi anladım.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %100 emin olmamakla beraber, belli bir süre sonunda ödenecek gibi düşünüyorum, bir nevi faizsiz kredi gibi.

3. Merhabalar ,
    Kuşlu sitede yaklaşık 3 saate yakın canlı Sasa sohbeti oldu. Yatırımlar + hedefler + tesisler + kar + borç etc. herşey konuşuldu.

Ben 2017 sonu / 2018 başından beri sasa yatırımcısı olduğum için beğeni ile dinledim sıkılmadan.

Eğer yeni yatırımcı iseniz sasa da , açın şirketi iyice , güzelce , didik didik ederek güzelce inceleyin.

Sanırım burada bir arkadaş bu hafta içerisinde kısa bir özet geçmişti zaten sasa ile ilgili olarak.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice

4. Yatırımlardan ziyade yatırımların kâra etki etme süresinin kısa olması çekici duruyor. Üretilen ürünün kendi bünyesinde kullanılması, fazlasının pazarda kolayca satılması güzel şeyler.

Sasa'nın çevreci bakış açısının üst seviye olması gene çekici bir durum...Yenilenebilir enerji imkanlarını sonuna kadar kullanacaklarına ve geri dönüşüm teknolojilerine yakın markaj yapacağına eminim. Liman falan şekillendikçe enerjiyi daha verimli kullanacaklarını düşünüyorum. Rivayete göre balıklardan elyaf üretecek bir formül üstünde çalışıyorlarmış dermişim ve kısacası tamamen bir Samsung olma yolunda ilerliyor fikrimi koruyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Yatırımlardan ziyade yatırımların kâra etki etme süresinin kısa olması çekici duruyor. Üretilen ürünün kendi bünyesinde kullanılması, fazlasının pazarda kolayca satılması güzel şeyler.

Sasa'nın çevreci bakış açısının üst seviye olması gene çekici bir durum...Yenilenebilir enerji imkanlarını sonuna kadar kullanacaklarına ve geri dönüşüm teknolojilerine yakın markaj yapacağına eminim. Liman falan şekillendikçe enerjiyi daha verimli kullanacaklarını düşünüyorum. Rivayete göre balıklardan elyaf üretecek bir formül üstünde çalışıyorlarmış dermişim ve kısacası tamamen bir Samsung olma yolunda ilerliyor fikrimi koruyorum.
    Tespitinize aynen katılıyorum

6. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

7. Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. dün ve bugünkü kırmızı nazarlığımız olsun ortaklar

Sayfa 60/822 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz