Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 60/130 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 473 - 480 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Maalesef 3-5 oy uğruna Milli ve manevi değerlerimiz böyle sapıklara bile peşkeş çekiliyor.
    Sapık kelimesi yanlış. Milli ve manevi değerlerin de sana özeldir. İnsanlar yargılamak doğru değil. İnsanların şeyiyle uğraşmak kadar fuzuli bir iş yok .

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sapık kelimesi yanlış. Milli ve manevi değerlerin de sana özeldir. İnsanlar yargılamak doğru değil. İnsanların şeyiyle uğraşmak kadar fuzuli bir iş yok .
    İşte öyle her olaya benden uzak olsunda isterse Mısır a sultan olsun demek ile olmuyor. Kendi ailene layık görmediğin davranışı başkasında normal karşılamak hiç inandırıcı gelmiyor bana ve hiçte fuzuli değildir.
    Öyle sapıtanları helak olan Pompeii kavminde görebilirsin.

3. İşte siyasi görüşü ön planda tutan birinin ne kadar adam olduğu belli oluyor, cafeye takıldığım zamanlarda benim mhp li olduğumu çoğu kişi biliyordu, hiç kimseyede yalan söylemedim. Bu topiğe gelip hakarete uğrayana kadarda hiç kimsenin siyasi görüşünü sorgulamadım. Rakı sofrasında arkamdan konuşulanlardanda, sızmalardanda, süzmelerdende dersimizi aldık adamlıktan bahsetmişken bunlarıda belirteyim gari

4.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    İşte siyasi görüşü ön planda tutan birinin ne kadar adam olduğu belli oluyor, cafeye takıldığım zamanlarda benim mhp li olduğumu çoğu kişi biliyordu, hiç kimseyede yalan söylemedim. Bu topiğe gelip hakarete uğrayana kadarda hiç kimsenin siyasi görüşünü sorgulamadım. Rakı sofrasında arkamdan konuşulanlardanda, sızmalardanda, süzmelerdende dersimizi aldık adamlıktan bahsetmişken bunlarıda belirteyim gari
    Onlar ülkücülüğü milliyetçiliği REİSE karşı olmak diye bilen zır cahiller komutanım. 3 adet kayınçomda onlardan anla artık.

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Geçenlerde sormuştum, bu ikincisi olsun sayın kaya. Reis hangi ipnelikten vaz geçsinde düzlüğe çıkalım diye. Suriye de ne istiyorsanız tamam buyrun, hatta bizden istediğiniz parçacıklarda sizin olsun mu diyelim. ANADOLUYA GİRDİĞİMİZ KAPIYI DA ONLARA VERELİM Mİ? Bu mudur REİSİN İPNELİĞİ? Hayır bir zırnık toprağımızıda alamazsınız , öyle suriye de ve bu coğrafyada da sizin borunuz ötmeyecek demesimidir?
    kaya'nın cevabını bekliyorun bu soruma, susmak bana katıldığını düşündürür bana.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kaya'nın cevabını bekliyorun bu soruma, susmak bana katıldığını düşündürür bana.
    Saçmalamışsın, neresine cevap yazayim bunun, zaten su an isim var!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    İşte öyle her olaya benden uzak olsunda isterse Mısır a sultan olsun demek ile olmuyor. Kendi ailene layık görmediğin davranışı başkasında normal karşılamak hiç inandırıcı gelmiyor bana ve hiçte fuzuli değildir.
    Öyle sapıtanları helak olan Pompeii kavminde görebilirsin.
    Başkasının kendisi için ne istediğine sen karar veremezsin ki . Herkesin hür iradesi var . Kendine layık görmediğin şeyler kendine ait olduğunu sandıklarında da var , bu yüzden kendi kimliğini inkar edemezsin . Sen sensin, o da odur . Kimse kendi doğrulariyla bir başkasını yargılayamaz.

Kendi ailemin kiliseye gitmesini istemiyorum diye bir başkasının gitmesine karışamam, yahut çocuklarıma köpek eti yedirmek istemiyorum diye Uzak Doğulu 'lara düşman olamam . Yahut ben kendi ülkem için çalışıyorum diye bir Japon 'un da benim ülkem için çalışmasını isteyemem.

Doğru tek ve biricik değildir, herkes kendi doğrularını yaşar ve kimse kimseye karışamaz. Kimse zorla bir başkasının hamisi olamaz .

Sayfa 60/130 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •