Sayfa 60/144 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 1145 madde; 473 - 480 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    iş yatırım da demek ki senin kafadan

acele etme kullanılmayan ruchanlar ne kadar ,onu görelim

ayrıca ayın 16 sı genelkurul , oradaki durumu görelim

gaz vereceksen ondan sonra ver

sayın Hook bak dayın ne yazmıştı

tecrübe sert bir öğretmendir, önce sınav yapar ,sonra ders verir

Tecrübe, her maskenin altında duranı, daha o maske inmeden tanımaktır.

tarih tekerrürden ibarettir demiş atalarımız , ne kadar uyar bilemem

defalarca sayın zdx lunar olsun ben olayım 2 yıl önceki bedelliye de

vefat eden ortak katılmamıştı , mırasçılarına da ulaşılamamıştı

ozamanki oran 36 milyon lottu yıne 36 milyon lot

toplam kullanılmayan ruçhan 38.5 milyon lot

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ne günlere kaldık ,bukadar rezilliğe rağmen bankayı öven biride çıktı sonunda

yıllardır kar yok, temettü yok , 2 yıl önce bedeli yap , 2 yıl sonra bir bedelli daha yap

bedelliyi yapıyorsan barı kullanılmayan ruçhanları al ,oda yok

maaşlarından harıç , 35 milyonu huzur hakkı diye al , ve bunu 104 milyon

kar açıkladığın yılda yap , evet evet banka çok süper , değet işine derler adama ,
    Kimin dayısısın bilmiyorum ama sana da iki kelam edelim.

Birincisi senin gibi herşeyi ne hikmetse en önce gören bilen, en dipten alıp en tepeden satabilen biri neden bu düşüncelerine göre hala burada durur anlamış değilim. Ya da çok hayırseversindir kendini ky ları bilgilendirmeye adamışsındır. Öyle ya madem kar yok temettü yok üst üste bedelli var bankanın içini boşaltan bir yönetim var. Kötü yönetim var. İnsan enerjisini uzun süredir gece gündüz böyle bir kağıtta yorum yaparak harcar mı? Ya da başka bir amacın mı var? deget işine desem haksız mı olurum.

Eleştirilerinde haklısın banka bence de kötü yönetiliyor. Kar yok temettü yok söğüşleme var. Ben banka süper yönetiliyor demedim zaten. Bankanın mali olarak sağlam olduğunu batık falan olmadığını, Para gücüyle herşeyi yapabilen bir banka olduğunu ifade etmek istedim.

Size garip gelebilir ama Banka arap tarzı yönetiliyor. Gördüğüm arap usulü nedir 4 yıl sektörde çalıştığım için bilgi vereyim. "Size güvendim iyi referanslarınız var, (bu referanslar zamanın iktidarı tarafından verilmiştir) yönetim sizindir, alın şu parayı işletin kar edin, sorun çıkarmayın, nasıl yönetirseniz yönetin, kriz falan çıkarsa haber verin takviye yapalım bizde fon çok sonra geri ödersiniz." denir. Yılda bir iki defa ziyaret edilir. Ya da bir arap koyulur yönetime.

Yabancı ortakların Türkiye deki faaliyetten bir kar beklentisi yoktur. Siyasi olarak ilişkilerin iyi tutulması yeterlidir. Onlar zaten para içinde yüzmektedirler.
    Hiçbir hedefi olmayan kurumların bu durumda olması da normaldir. Yönetenlere gün doğar.

Durum bu olunca yönetimle çıkar birliği yaptığını düşündüğüm bir gurup çakal hisselere hakimiyet kurar. Tiyatro başlar. Ky aleyhine yapılabilecek ne kötülük varsa yapılır. Hisseyi kıvamına getirilir.

Niye buradayım? Elbette kazandırır mı ona bakıyorum. Hisse saplantım yok.

Benim için bankanın batık olmaması, sağlam olması yeterli, kar etmesi çok önemli değil, temettü peşinde değilim.
    Bu rüçhanlar ortada kalmış kalmamış, 30 yaşında bir çocuk 40 yıllık bankanın hisseleri ele geçirmiş şöyle yapmış böyle yapmış perişan olmuş, takaslar kaymış hikayelerine karnım tok, bunlara göre yatırım yapmıyorum. Teknik olarak gördüğüm şeyler var o kadar. Sonuna kadar kamp kurdum.

Final nasıl olacak göreceğiz.

Paylardan almak isteyen tasarruf sahiplerinin Borsa üyelerine başvuruda bulunmaları gereklidir.

başvuru bakalım olacakmı , Cengiz bu hatayı da artık yapmazsın umarım

Birincisi senin gibi herşeyi ne hikmetse en önce gören bilen, en dipten alıp en tepeden satabilen biri neden bu düşüncelerine göre hala burada durur anlamış değilim. Ya da çok hayırseversindir kendini ky ları bilgilendirmeye adamışsındır. Öyle ya madem kar yok temettü yok üst üste bedelli var bankanın içini boşaltan bir yönetim var. Kötü yönetim var. İnsan enerjisini uzun süredir gece gündüz böyle bir kağıtta yorum yaparak harcar mı? Ya da başka bir amacın mı var? deget işine desem haksız mı olurum.

niçin burada olduğumu onlarca kez yazdım

şirketin iyi yönetilmediği zaten fk sına baksan , özkaynak artışına baksan anlarsın

sen yeni gelmişsin hiç bir şeyden haberin yok , ahkam kesiyorsun

tabiki alttan alıp tepeden verdim , hemde her defasında

buna da bu FORUM ŞAHİT bu seni niçin rahatsız ediyor

bak niçin burdayım aşağıya yazıyorum bir daha terbiyesizlik yapma

Sayfa 60/144 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz