Sayfa 600/1005 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Viop LI

1. EURODOLARI 1,09 a dayadılar bile bizim eşşek 1960 da bile tutunamamış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bank of Amerika Türkiye yatırım yapmak için 2 şart ortaya koymuştu...

Bunlar dolar TL'nin 25 üzeri olması ve faizin %25 üzerine çıkarılmasıydı. Bugün Erdoğan'ın açıklamaları bu beklentiyi karşılamadığı için borsamız günlerdir satış yiyormuş...
    Eflak, Boğdan Beyliklerini de verelim
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. iyi zarar ettik yılbasından bu yana portföy eridi önce enflasyon ve mevduat bazlı kar üstünde görmem lazım ki malları satayım ama yuzde 30 zarardayım valla ben sunu anladım ülke de MAL almak en karlısı n altın n dolar n hisse vs .... git en kötü bir makarna al çay al elektronik esya al vs vs bir de stresi cabası
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hayaldir..

Bıst100 ün 5200-5300 desteğine yakın pullback yaptığını düşünüyorum...sonra GOGOGOGO formasyonu...hedef 6500 üzeri...

Sonra küresel düşüşle beraber...-%30 luk düşüş...(5.200 altında kalıcı olursa bu yorum çöp olur...)

Problem yok..Bekleriz

Kışın kırk gecede bir gece çok kar yağarmış.Tavşanlar o gün dışarı çıkarmış.Avcı o günü beklermiş.

Lütfen alıntılamayın..sileceğim...malum GEYİK FORUM oldu.

JP morgan abimizle aynı görüşteyim..

JPMorgan Chase'in baş yatırım yetkilisi Bob Michele, bankanın New York'taki genel merkezinde verdiği bir mülakatta küresel piyasaların içinde bulunduğu dönemi değerlendirdi. Michele, varlık yönetimlerinin aldatıcı bir durgunluk yaşadığını vurgulayarak, "Bu bana 2008'in Mart-Haziran dönemini hatırlatıyor" diyerek paralellikleri sıraladı.
    Küresel çöküş bekleyenler malesef yanıldı. Yılbaşından beri nasdaq yaklaşık %40 yukarı yaptı.
    Sürekli korku pompalanıp algı yapılıyor piyasa gerçekleri ortada.
    Abd enflasyonu düşüyor, fed faiz de üst sınırlara geldi. Büyük bir savaş dışında bence küresel çöküş seneryoları çöp oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Küresel düşüş bekleyenler malesef yanıldı. Yılbaşından beri nasdaq yaklaşık %40 yukarı yaptı.
    Sürekli korku pompalanıp algı yapılıyor piyasa gerçekleri ortada.
    Abd enflasyonu düşüyor, fed faiz de üst sınırlara geldi. Büyük bir savaş dışında bence küresel çöküş seneryoları çöp oldu.
    ltf. siler misin?

Onu tartışırız o ayrı...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Çin'deki teknoloji, internet, yapay zeka şirketleri ABD'deki kadar para etmiyormuş. Bu kötü oldu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Badem sporun yeni PC Joystick kolu THY bu dönem.
    aynı kol sasa da idi patron sisteme baş kaldırınca game over oldu arayı düzeltirse yine sağlara döner.
    kuş bu süreçte 2.3. çeyrek bilançolardan dolayı sistemin kullanmaya en müsahit tahtalarından kulağı delik bademcukler dünyası.
    FORMASYON AVCISI -53

SPOT kapanış, piyasanın sattığını Ak Yatırım karşılamış, VİOP30 un longcular TEB ve BofA buraya da destek atmış,

Sayfa 600/1005 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •