Sayfa 600/653 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Sn.Trend.Pay geri alımı ile ilgili Aknbk,dan bir ses yok..Sizce pay alımı yapmazmı?Bu konuda alım seviyesi veya tutarı hakkında görüşünüzü merak ettim.Selamlar..

2.  Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Sn.Trend.Pay geri alımı ile ilgili Aknbk,dan bir ses yok..Sizce pay alımı yapmazmı?Bu konuda alım seviyesi veya tutarı hakkında görüşünüzü merak ettim.Selamlar..
    Maalesef bunlar hep bana diyen anlayışın temsilcileri.
    Ülkeye destek vs bunların lugatında yok
    Tüm bu varlığı nereden nasıl yaptıklarını unutuyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Deprem için bankalar 50 milyar destek çıkıyor, bu durumda 2022 net karı %11 azalacak ama vergiden düşülür bu.
    50 degıl 100 milyr versınler..birsey olmaz bankalara

4. temettücü değilsin galiba bekara eş boşamak ne kadar kolay..

temettüden %15 beklerken %5-6 kaybettik ama gururluyuz da yardımlar içimize siniyor, vatani sevgi ve görevdir bu, ama suç aklı başında sağlam evlerde oturan bu bozuk düzene karşı olanlarda mı ? kimde bende veya sende mi ?

depremde yıkılan kolon kiriş altında kalıp, ölen vefat eden, canların da katili binalar ya onları inşa edenler ,

müsade edenler kimler, BETONARME bina mezarlığına dönen ülkede , bu iğrenç pisliği , çöpü en baştan ta 1999 dan beri kokarken temizlemeyenler kimler ? kardeşim kimler ?

o suçlular ne zaman bulunacak ? acaba o giden canları geri getirecekler mi ? harcanacak paraları tazmin edecekler mi ?

yapanın yanına kar kalıyor uyuyor musunuz ?

bizlerin alın teri ve emeği olan birikimlerimizden doğan temettülerimizin de dibine kibrit suyu döktüler

temettü %10 gelirse şükreder insanlar umarım %15 öder nasip ytd

SUÇLU SADECE 3-5 kişi müteahhit, projeci fenni mesul ve gariban yapı denetim elemanları mı ?

siyaset çok mu masum , dürüst idarecilere de direnenerek , kaçak çürük evini acziyetinden bile olsa yıktırmam diyen o bilgisizce küstahlaşabilen , umursamaz halkın bazı fertleri çok mu masum ?

5.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    temettücü değilsin galiba bekara eş boşamak ne kadar kolya temettüden %15 beklerken %5-6 kaybettik depremde yıkılan kolon kiriş altında kaldı ölen canların da katili binalar
    bizlerin alın teri ve emeği olan temettülerimizin de dibine kibrit suyu döktüler

temettü %10 gelirse şükreder insanlar umarım %15 öder nasip ytd

bankadaki küçük yatırımcıda depremden payına düşen yükü almış oldu birde ilave vergiler eklenecek ....... zengine dokunmuyor felaketler olan fakire oluyor.

6. ben beklerim arkadaşalr akbank 55 tl ye illa ki gider emeğimiz alın terimiz full bankalarda benim şüphelerim de yok.

Fakirliği açlık seviyesine varmış olan ,yardıma en çok ihtiyacı olanlarsa , ölümle dans eden evlerde yaşayacak, yaşatılacak kadar umursanmıyorsa , ülkede kamuoyu baskısı olmadan bu işler düzelmeyecek maalesef ...

deprem fakirleri öldürür dediler , maalesef bu tezin doğruluğu yine kanıtlandı , tek farkla hiç oturulmamış yeni binalar residence lar da yıkıldı bu kez , ortanın -üstünü de kandırdılar ...

7. kredi kartlarından çektiği kredilerden vatandaşı ınım ınım ınletenler kardan bıraz daha versın..temettunın zaten ortalama yuzde 50 sı bankaya donuyor

8. ayrıca bu halka açık tüm şirketler için gecerli bir durum..hepsının verdıgı yardım kardan veya temettu verımlılıgını dusurecek

Sayfa 600/653 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •