Sayfa 600/915 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sayın Yıldız Tozu, taşı ayıp kaçıyorsunuz biz de burda debelenip duruyoruz. Gönderilerinizin altına güzel yorumlarınızı da bizlerden esirgemeyin lütfen. Saygılarımla…

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Çok güzel paylaşımlar Sn.Yıldız Tozu. Teşekkürler. İşin ilginç yanı son bir haftada paylaştığınız partner sayısı neredeyse şirketin internet sitesindekindeki partner sayısından fazla. Adamlar bozulmasın size. Bir de şu Gartner değerlendirmeleri ile KAP haberlerine el atsanız da şirketin açıklamadığı satışların KAP'larını siz gönderseniz süper olur.😂

4. Siteminizde haklisiniz Sn.Umut.
    Aslinda benim derdim şirketin partner ve satıs agi genisligi...
    Satisi yapilan sirket veya partner hangi ulkede , ozel sektoremi yoksa devlet sektorune mi hizmet veriyor bunlari biraz aciga cikarmak.
    Yine ayni kapsamda sirket hakkinda ropartaj, bilgi kaynak bulmaya calisiyorum.

Mesela prweb 2017-2018 de bilgiler veriyordu.Simdi vermiyor.
    Bu bilgileri ortaya cikarmaya calisiyorum daha çok.

Su an icin endonezyadan Amerikaya bir cok sirkete satis yapildi veya partnerlik kuruldu.
    Bence gizli bir buyume var. Bilancoya yansimayan buyume. Taninabilirlik veya reklamda diyebiliriz.Bunlar bilancoya yansidiginda cok iyi yerlere gelecektir.
    Su anda bile halen birsey kazandirmis degil yatirimcisina

Ytd.

5. Sn.Forza elimde olsa herseyi paylasirim sizlerle.

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Siteminizde haklisiniz Sn.Umut.
    Aslinda benim derdim şirketin partner ve satıs agi genisligi...
    Satisi yapilan sirket veya partner hangi ulkede , ozel sektoremi yoksa devlet sektorune mi hizmet veriyor bunlari biraz aciga cikarmak.
    Yine ayni kapsamda sirket hakkinda ropartaj, bilgi kaynak bulmaya calisiyorum.

Mesela prweb 2017-2018 de bilgiler veriyordu.Simdi vermiyor.
    Bu bilgileri ortaya cikarmaya calisiyorum daha çok.

Su an icin endonezyadan Amerikaya bir cok sirkete satis yapildi veya partnerlik kuruldu.
    Bence gizli bir buyume var. Bilancoya yansimayan buyume. Taninabilirlik veya reklamda diyebiliriz.Bunlar bilancoya yansidiginda cok iyi yerlere gelecektir.
    Su anda bile halen birsey kazandirmis degil yatirimcisina

Ytd.
    Sitem demeyelim. Sizi seviyoruz sayın Yıldız Tozu

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Bende sizleri seviyorum Sn.Umut. 🙏

8. Bir yatırımcı olarak doğru ve uygun yaklaşım tarzı bu bence de. Ama yatırım yapılan şirket Kron olunca, yatırım stratejisi doğru da olsa bu strateji kazanca dönüşemedi bir türlü. O da şirketin ayıbı olsun ne diyeyim.

Şirketin hala en büyük kazanç kalemi telekomünikasyon ürünleri gibi görünüyor. Bu kapsamda, Turkcell satışından bu yana merak ettiğim hatta şirkete sorduğum bir konu var. Üç büyük telekomünikasyon şirketinden Turkcell ve Vodafone satışları yayınlanıyor. Ancak Turk Telekom müşteriler arasında görünmesine rağmen satış haberi yok. 2013 yılında bir satış yapılmış, başka haber bulamadım. Aklıma son yapılan satışın çok uzun bir süre için yapıldığı ya da 2013 yılındaki satışta süresiz lisansla satış yapılmış olabileceği (buna pek ihtimal vermiyorum.) geliyor. U fone satış tutarını düşünürsek benzer bir satışın Turkcell, Vodafone Türkiye ve Turk Telekom'a yapılması dahi hasılatı çok farklı yerlere taşır. Ayrıca, Havelsan satışının etkisi bu yıl kısmen görülse de, Vodafone Türkiye ile yapılan ve dünyada ilk olarak duyurulan satış şeklinin etkilerinin bu yıl artık görülebileceğini düşünüyorum. Son üç ayda gelebilecek, Ufone satışı gibi büyük bir ya da birkaç satış haberi sayesinde çok ciddi hasılat ve kar rakamlarına ulaşılacağını düşünüyordum. Yıl daha bitmedi ama bu ihtimal her geçen gün azalıyor. Büyük montanlı satış rakamları açıklanmasa da (yapılmasa da demiyorum, yapılmış ama açıklanmamış olabilir çünkü); hiçbir gerçek veriye dayanmadan sadece geçen yılın son çeyrek ve 2022 3. çeyrek hasılat rakamları baz aldığımızda 200 milyon hasılat tutarının ihtimal dahilinde olduğunu düşünüyorum. Kar rakamı şirketin paşa gönlüne kalmış. Ancak, hasılat rakamı arttıkça net kar/hasılat oranı da artıyor genel olarak.

Sayfa 600/915 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •