Sayfa 601/1968 İlkİlk ... 10150155159159960060160260361165170111011601 ... SonSon
Arama sonucu : 15742 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Vasili Çuykov ☭
    @EsadlaAnlas31
    ·
    12s
    11 yıllık Suriye Savaşı'nda;

İran: Fosfat madenlerini alıp İsrail'in dibine yerleşti.

Rusya: Limanlara ve kavşak noktalarına çöktü.

ABD: Petrolü alıp Kürt devleti kurdu.

Türkiye: 6 milyon mülteciye 100 milyar dolar harcadı. Desteklediği gruplar tarafından bayrağı yakılıyor.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Selim Kotil
    @selimkotil34
    Avrupa son 500 yılın en kurak dönemini yaşıyor.
    İstanbul'da olası kuraklıkta tek çözüm Karadeniz 'den ters ozmoz ile suyu Terkos hattına bağlamaktır.
    Çok geç kalıyoruz.

3. Furkan GÖK
    @FurkanGok_06
    ·
    44d
    Moda Lezzet Atölyesi Yemek Fiyatları;
    1.çeşit Yemek ; 15 TL
    2.çeşit Yemek;30 TL
    3.çeşit Yemek;45 TL
    Not; Yemek yiyene Çay ikram 😊
    Ekmek serbest...ekmek serbest...şaka şaka...

Ben biraz önce 3 tane ufak koliyi 45 TLye aldım. Yeni değil kullanılmış.

4. Jean de Smyrna
    @de_smyrna
    Yaklaşık 1 aydır Muğla civarının nabzını tutuyorum. Şunu rahatlıkla diyebilirim ki buraların cexaplı belediyelerinde dönen yolsuzluk ve dolapların yanında diğer herşey devede kulak kalır. Hoş ortada belediye ve hizmetin zerresi bile yok. Kayyumlar yanlış yerlere atanıyor sanki++
    Bir de akp seçmenine veya sağ seçmene ‘çomar’ derken bin defa düşünmek lazım. “Chp b.ku aday gösterse seçeriz” diyen sayısız kişiyle konuştum. Ki dediklerini yapıyorlar belli ki. Caddeleri, ilçeleri, sokakları bok götürüyor. Evet genellenecek kadar fazla kişiyle konuştum.++
    Bu kafayla buralara ne belediyecilik ne de hizmet gelir. Çok aydın, çağdaş seçmen halinden, pis sokaklardan, sel basan caddelerden, leş gibi kokan şehirlerden ve yönetiminden razı. Kendileri bilir ne diyeyim. Ama ‘çomar’ ne demek bir düşünseler iyi olur yine de.
    Chp'ye oy vermeyiniz...

5. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

6. Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    ·
    14s
    Sürekli tıp fakülteleri konuşuldu
    İyisiyle kötüsüyle. Bu arada memlekette hukuk fakültesi var mı yok mu anlayamadık. Ne bir ses ne bir soluk. Kadıya şikayete gitsek adres yok elimizde.

7. Turhan Bozkurt
    @TurhanBozkurTV
    Tarım Kredi Kooperatif Market'te pazartesi gününden itibaren indirimli mamûller: Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay...
    ...Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya ve bebek bezi.
    .......................................

8. Doç. Dr. Muhammed Keskin
    @kardiyobey
    ·
    2s
    Şunu unutmayalım:

Hayvansal gıdalar (et, yumurta, tereyağı vs) çok besleyicidir. AMA bir diyetin, bir öğünün en az yarısı sebze, salata, yeşillik gibi bitkisel gıdalardan oluşmalıdır.

Bitkisel gıdalar mükemmel lif, iyi bir bağırsak huzuru ve sağlıklı damarlar demektir.

Sayfa 601/1968 İlkİlk ... 10150155159159960060160260361165170111011601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •