Onemli Gunler Banner
Sayfa 601/1005 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Viop LI

VİOP30 da -38.5 bin kontrat fark olmuş, bakalım TEB mi kapanmış yoksa YapıKredi Yatırım mı abanmış!

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    2 gündür şimşek+bankacılar la ilgili görüşme katalizör yapmaya çalışılıyor.
    toplantının detayını bademcuk sistem oyuncuları biliyor biz bilmiyoruz.
    ben ve benim gibi teknikçiler grafları okumaya çalışıyoruz.
    saatlikler zayıf bugunkü 12 ve 16 barlarının durumu 240 dk grafların kısa vade bozulup bozulmayacağını gösterecek.
    dün verdiğimiz 4395 bandı saatlikte buralardan 2 gündür tepki verildi , bir daha bu bölge yoklanırsa aşağı yönlü kırılım olma ihtimali yüksek teknik olarak.Bu yüzden saatlik 4486 üzeri kapanışlar gerekli yukarı hareketin devamlılığı açısından özelden soranlar için 2 günlük düşüncelerim bu yönde.
    dünden beri grafla beraber birşey anlatmaya çalışıyoruz sabah değindiğim 240 dk graf hazırlığı yarın teyit bekliyor olacak.bugun bahsettiğimiz formasyon yarın karar verecek ,
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

3. Hacimli düştük yine. muhtemelen sanayi satıp banka ve THYAO aldı.

Holding geri kaldı diyene de iyi manevra yaptı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Dün Habertürk'de iktidar yanlısı profesör asistan maaşı ile aramızda fark kalmadı dedi.

Memur maaşlarında seçimlere kadar durum değişmez yine alt kademeye zam yapılır diğerlerinin emekli olması teşvik edilir bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,896
     Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Küresel çöküş bekleyenler malesef yanıldı. Yılbaşından beri nasdaq yaklaşık %40 yukarı yaptı.
    Sürekli korku pompalanıp algı yapılıyor piyasa gerçekleri ortada.
    Abd enflasyonu düşüyor, fed faiz de üst sınırlara geldi. Büyük bir savaş dışında bence küresel çöküş seneryoları çöp oldu.
    Birader neyi anlayamadın ..bak orada ,LÜTFEN ALINTILAMAYIN diyorum...

Buradakiler zaten okur..isteyen ekran gör alır ama kendimce sileceksem buna saygı göstermelisin...Bu topikte kimse bunu yapmadı...

Kalıcı olmasını istemez
    ..BELKİ OYUN TEORİSİ-ELİNİ GÖSTERMEMEKTİR..AMA ONLİNE OLANLARLA ZATEN PAYLAŞILMIŞTIR ve bu kadarı yeterlidir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. İlaç üretimi yüksek standart gerektiriyor ve çok denetim oluyor.

Öta yandan kişisek bakım ve kozmetik çok daha karlı olmaya başlamış, millet yerli ürünlere yönelmiş. Bu alanda şirket var ise incelemek lazım.

7. Dün gözüme çarptı kolalı gazoz vergisi her ay toplanıyor, tüketim yaz aylarında peak yapıyor, kışın düşüyor. Muhtemelen eylül bilançosu en iyi oluyor.

Maliyede çalışan hangi firmanın durumu nedir biliyordur.

Maliye ve SGK'ya verilen bilgiler düzenli olarak KAP'da yayınlanmalı.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İlaç üretimi yüksek standart gerektiriyor ve çok denetim oluyor.

Öta yandan kişisek bakım ve kozmetik çok daha karlı olmaya başlamış, millet yerli ürünlere yönelmiş. Bu alanda şirket var ise incelemek lazım.
    şimdi akl-ı evvelin biri gider şikayet eder ama ben de aynı şeyleri düşünüyorum. hatta hiç yazılmaması bence çok garip.

eczacıbaşı grubu. bunların hepsini hakkıyla yapıyor.
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 601/1005 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •