Onemli Gunler Banner
Sayfa 601/763 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6099 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Netaş mı şaka olarak kabul ediyorum..... güle güle harca arkadaşım......
    Zengünlikten beklentilerimiz farklı olduğu içindir benim elimde 15 bin lot var sallıyom 100 gördüğünde ehh işte derim 300 gördüğünde tamam oldu derim temettüsü ile geçinirim
    ytd deli saçmasıdır

2. Amma pis bir tahtaymis..ama tam trade tahtasiymis ...oh hergun bur lira var ...
    Ama sanirim yaptigi tavani sonuna kadar eritecek..
    Trade yapmak her tahtada olmuyor da bu

Tam trade likmis..hergun asagidan al yukardan sat..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. 31,70 masallah ..33,30 görüp yine şaşırtmadı namussuz..ulan endeks eksiye gecmeden ..bunu kor kuyuya atıyorlar..hic sevmedigim hisse tipi..ill fırsatta tepecem ..50tl den

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    31,70 masallah ..33,30 görüp yine şaşırtmadı namussuz..ulan endeks eksiye gecmeden ..bunu kor kuyuya atıyorlar..hic sevmedigim hisse tipi..ill fırsatta tepecem ..50tl den

hacimsiz salıyor üzme tatlı canını 31.90 altı kapanıs yapmadıkca endıseye gerek yok....teknık oynuyor

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    hacimsiz salıyor üzme tatlı canını 31.90 altı kapanıs yapmadıkca endıseye gerek yok....teknık oynuyor
    Piyasa biraz salsa soluğu 30,90 da bulur... çok kırılgan

6. Bank of un uğraştığı tahtada ot bitmez.....kacgundur kor kuyuya atmak icin baski yapıyor...hayir kimin lotunu satiyor anlayamadim

Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bank of un uğraştığı tahtada ot bitmez.....kacgundur kor kuyuya atmak icin baski yapıyor...hayir kimin lotunu satiyor anlayamadim

Adamlar para kazanmak ıcın burda SPK buna nıye musade edıyor onu sorgulamak lazım. uzuncuyuz 10 lırada dusse 10 lıra azalsada benım umrumda degıl acıkcası

bank of ayrıca hep kapanısta alıyor artıya gecıyor malıyet dusure dusure hısse topluyor ...adamların robotları ıyı kıme yazdırdılarsa yazılımını

Sayfa 601/763 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •