Sayfa 601/784 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Arada gecen sene elimde north field isi var katarda , 1 senedir 1 tane is var iste baska da yok . Ivir zivir kirikkalede is var onu yazmiom Sasa isini de saymiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Bunu da en güzel endekse rağmen yaparsa yapar yani çıkışlarda değilde korku hakim olan düşüşlerde götürmesi lazım
    Artık bi iki tavan göstermen lazım tahtacı vaktin daralıyor böyle mutlu olamayız

3. Yeni zirve hayırlı olsun...

4. Dun dususte cok rahattim cunku o sinyali verdi , aselsan a gelen sira bize de gelsin . Soyle bilanco oncesi ekime 40 tl bandinda girelim bari de stres seviyemiz azalsin biraz . Ondan sonrasi Allah kerim artik yataya baglayacagimiz rakamlar 40 li rakamlar olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Dun dususte cok rahattim cunku o sinyali verdi , aselsan a gelen sira bize de gelsin . Soyle bilanco oncesi ekime 40 tl bandinda girelim bari de stres seviyemiz azalsin biraz . Ondan sonrasi Allah kerim artik yataya baglayacagimiz rakamlar 40 li rakamlar olsun
    36.50 üzerinden bir kar satışı ve düzeltme sonrasında devam edeceğimizi düşünüyorum yılı 3 dolar ile kapatırsak çok güzel olur hayırlısı diyelim

6.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    36.50 üzerinden bir kar satışı ve düzeltme sonrasında devam edeceğimizi düşünüyorum yılı 3 dolar ile kapatırsak çok güzel olur hayırlısı diyelim
    Bu piyasada 3 dolarlara gidebilirse oralarda durmaz yukarı devam eder diye düşünüyorum. Piyasa çok volatil, bu oynaklık seçime kadar artarak devam edecek gibi bence..

7. Bu kadar ürkeklikte fazla ama gideceği yere varanlar düşüyor da sen niye korkuyorsun daha kapıdan çıkmadın

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Dun dususte cok rahattim cunku o sinyali verdi , aselsan a gelen sira bize de gelsin . Soyle bilanco oncesi ekime 40 tl bandinda girelim bari de stres seviyemiz azalsin biraz . Ondan sonrasi Allah kerim artik yataya baglayacagimiz rakamlar 40 li rakamlar olsun
    Bu gidişle o rakamlara gelene kadar bir kaç kişi hariç kimsede mal kalmicak....

Sayfa 601/784 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •