Sayfa 602/1000 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim mantikli bir sepet olmus
    Hayrini gorun ins
    Belirttim
    Haftaya cok yogun olacak
    Tcd ya cikar ya sicar
    Sağol üstad. Bana öyle geliyor ki bu yıl yeteri kadar getiri elde ettik. Yıl sonuna kadar fazla bir şey getiri olmasa da olur havası var gibi. Asıl performansı yeni yılda göreceğiz. Öyle zırt pırt fon değiştirmek de iyi bir şey değil. Ama borsa düşüş trendine geçerse dışarda kalmak en iyisi olur tabi

2. Teşekkürler News. Bilmeyen arkadaşlara da faydası olur.

Acc nin yeni porföyünü beğendim. Kelebek hisse kalmamış pek. %30 işbank iştiraklerine girmiş. Ama uzun vade ağır hisseler yani bu demek oluyor ki kanatlanmayacaz yükümüz ağır yabancıları bekliyoruz. Ralliyi de kaçırdık zaten. Ama buna da şükür deyip devam edecez🤔
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım ağırlıklar siz değiştirmesenizde, getiri farklarından dolayı değişecek biliyorsunuz dimi
    Mustafa portföyünüzü ve takip ettiğiniz fonları yazsanız da sizden feyiz alsak. Bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    M Kamil hisse biriktirirken olası kaçış planını kaçırırsan biriktirdiğin hisseler şayet temettü verenlerden ise , maliyet düşürme şansın olur , yani yavrular hisse adedin artar... fonda böyle bir avantajın yok bunu da not edelim
    Fon yatırımcısı olmanın en büyük avantajı bu zaten üstadım. Çünkü bütün bunları fonları yöneten gençler düşünecek. Bilançoda kaydır kuydur var mı, patron ve yandaşları satmış mı almış mı, 50 günlük 200 günlüğü kesmiş mi, RSI kaç, destek ve direnç noktaları neresi, Trump yarın twit atar mı, enflasyon verisi kaç gelecek, cari açık, araç ve konut satışları, elektrik piyasasının durumu, Suriye'ye girdik mi çıktık mı, D.Akdeniz'de neler oluyor...……….

Bunları ve daha yazmadığım ancak kafamı tamamen doldurmuş olan binlerce gereksiz şeyi düşünmeden puro tüttürmek.

Hayalim bu işte.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Mustafa portföyünüzü ve takip ettiğiniz fonları yazsanız da sizden feyiz alsak. Bol kazançlar
    Sn.Tbey portföyümün son durumu aşağıdaki gibi ama sürekli bir değişim içerisinde benim portföy. Eklemeler illaki olacak bunlara Tam olarak nasıl bir dağılım olacak bende merak ediyorum bir hisse fon daha ilave edeceğim ama ne zaman ve hangisi ona karar vermedim

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.Tbey portföyümün son durumu aşağıdaki gibi ama sürekli bir değişim içerisinde benim portföy. Eklemeler illaki olacak bunlara Tam olarak nasıl bir dağılım olacak bende merak ediyorum bir hisse fon daha ilave edeceğim ama ne zaman ve hangisi ona karar vermedim
    Güzel bir portföy yanlız İst fonun yerine Ais ve Yfv karışımı yapılsa daha iyi olmaz miy?

8. Acc dağılım raporuna bakmadım henüz ama bir arkadaş İşbankası iştirakleri (%30) var demiş. Geçen gün Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün elinde bulunan Vakıfbank hisselerin hazineye devri için kararname yayımlandı. Hükümetin İşbankası hisseleri ile ilgilide böyle (CHP’nin elindeki) böyle bir düşüncesi vardı ve böyle bir durum olursa İşbankası iştiraklerini olumsuz etkilemez mi, yani riskli değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 602/1000 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •