Sayfa 602/1005 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Viop LI

1. 4-5 ay sonra bakmalık hisse soran vardı.

ABD'de gözdem bu. Orada havacılık bu sene toparlıyor pandemide işten çıkartmalar yaptığı için toparlanamamışlardı 2022 de

2. Bir kaç tane bebek bezi ve temizlik kağıdı ile ıslak mendil şirketi son dönemde devreye girmiş. Yeni bir tane sürekli TV'de reklam yapıyor. O kısım sorunlu olabilir.

Öte yandan krem, parfüm, besin takviyesi alanı karlı olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Uzun vade SISE oldukça cazip, sera ve güneş paneli işinde cam yetmiyor yeni yatırımlar var.

Enerji fiyatı düşünce cam ambalaj daha cazip oluyor. Özellikle konserve teneke ve cam arasında geçiş yapıyor. Yoğurt da zaman zaman plastikden cama yöneliyor. Meyve suyu ve süt de tetrapak ve cam arasında geçiş yapabiliyor. Malesef cam borcam vs plastik rakiplerine göre biraz pahalı kaldı gibi. Orada ocakda pişirme işini çözeceğiz dediler, o olur ise çelik tencere ve teflon yerine geçebilir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TAVHL'de ortaklar sattı sadece Tepe var, onu da alıp tek ortak olabilir Fransızlar.

Çağrı olmadan halim ortak olamazlar bence.

mohnish'in bir fonunda , yüklü miktarda taşıdığı iki yerli hisseden birisi. sanırım mohnish tav' a da evladiyelik hisse gibi bakıyor reysaş gibi...

sana gösterilen yöne baktığında gördüklerin ile, senin aynı yöne kendin baktığında gördüklerin arasındaki anlam ve mana farkının ayırdına varabilmek mutluluğunu anlamlandırabilmektir, hayat. hamza sütbıyık - olağanüstü yaşam gurusu... hehehehe yersennn

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Malesef insan ömür çok kısa. 1000 sene filan ömür olsa o zaman daha uzun vadeli düşünülebilir.

6. viop işlemler
    teb bir miktar daha long kapatmış
    yapıkredi shortlamaya devam etmiş

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    4-5 ay sonra bakmalık hisse soran vardı.

ABD'de gözdem bu. Orada havacılık bu sene toparlıyor pandemide işten çıkartmalar yaptığı için toparlanamamışlardı 2022 de

Ben sorduydum, müsadenle bunu kopyalayıp 4-5 ay sonra tekrar bakmak için yapıştırıcam

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Bu kişi her akşam düzenli bilgi veriyor. Burada genel durum da verilmiş.

Kamu aracı kurumları VİOP'da alım yapmış, düşüşü yavaşlatmaya çalışmışlar.

https://twitter.com/CanEmrahYILMAZ/s...823234/photo/1

Sayfa 602/1005 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •