Sayfa 602/1011 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Gümlerdir spota para giriyor

Mal mı toplanıyor nedir

Yeşil soğanın başını kontrollü salmazlarsa sonunda kendi kontrolsüz patlayacak.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Amiral pazartesi temettü ödemesi var...
    Bürüt .92 krs
    Net .83 krs
    Kapanış fiyatı 12:97
    Pazartesi açılış fiyatı 12:05 yoksa 12:14 mü olacak.

satarken iyice pokunu çıkardı ama çarşamba günkü boğa formasyonu ihlal etmedi. burda bahsedildi. piercing bull. türkçeye delen boğa diye çevrilmiş. neyse.

bence normaldir. 2022 verileri epey netleşti, şirketler karlarını açıkladılar. bilançolar temettüler vs büyük oranda kesinleşti. yani müzik sustu.

malum seçim belirsizliği de var. onun için haftalık grafik canımı sıkmayın zopayı veririm sırtınıza diyor.

satışlar genellikle boş kademelere oluyor. hacim oluşmuyor. en ufak olumsuz haberi dibine kadar kullanırlar artık.
    audentes Fortuna iuvat

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Amiral pazartesi temettü ödemesi var...
    Bürüt .92 krs
    Net .83 krs
    o kadar temettü aldım bu kadarını hiç düşünmedim.

net 83 kuruşu düşmesi lazım diye tahmin ediyorum. net-brüt arasındaki 9 kuruş vergi olarak devlete gidiyor.
    audentes Fortuna iuvat

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Kim satıyor arkadaş tutun şu endeksi yeter daa.. Artı 7 den eksiye geliyor kağıt... Bir donduremediniz şu endeksi... Ayu basmış her tarafı..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spot da alternatifsiz bütün günlükcü traderler alım yönünde pozisyon alıyor, gün sonunda da satım yaparak pozisyonlarını kapatıyor, tahta yapıcılarda taşıyamayacaklarını bildiğinden tahtanın düşüşüne izin veriyor, Açığa satış olsaydı, 30 endeks hisselerinde %2-3 primden sonra günlükçüler alım degilde açığa satış yapacaklardı, bu durumda tahta yapıcı açıkcı sıkıştırmak niyetiyle o tahtayı yukarı sürecek, zirve kapanışı deneyecekti, dolayısıyla bu da endekse pozitif etki yapacaktı, Sonuç açığa satış olmadığı sürece tahtalarda satış baskısı sürecektir!

7.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Bürüt .92 krs
    Net .83 krs
    Bildiğim kadarıyla 12.05

8.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Bürüt .92 krs
    Net .83 krs
    brüt temettü düşer...hatta bu yüzden bazıları temettü öncesi satıp, temettü sonrası geri almaya çalışıyor, sırf vergi konusundan etkilenmemek için.

bir de mantık olarak benim dediğim gibi olması gerekmiyor mu? neden acaba soru işareti oluştu? bana çok basit bir konu gibi geldi, ben mi bir şeyi atlıyorum
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 602/1011 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •