Sayfa 602/1001 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. GBC'yi portföyden çıkarıp yerine OKD değişken koydum. Aslında TCD ekleyecektim ama TCD zaten bendeki TKF ile aynı yönetildiği için fazlaca korele gidiyor. Farklı olsun istedim. Performansı da tüm değişkenler içinde iyi yerde görünüyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Havayı koklayan üstadlardan bist kapanış tahminlerini alalım lütfen
    https://strawpoll.com/ch853x56

Yak yac umut vadeden fonlar gibi geldi , yorumu olan varmi

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Yak yac umut vadeden fonlar gibi geldi , yorumu olan varmi
    Fon sepetidir hocam. yay'a bağlı fonlar. özellikle Mart ayında büyük düşüş yaşadılar.

5. Bazı hisse fonları aylık portfoy değişimi tablosunda, sahip olduklları hisselerin dökümlerini ve ay içerisinde yapmış oldukları hisse satış ve alışlarını gün gün detaylı olarak göstermelerine rağmen,bazılarıda hisselerini ve hisse hareketlerini sır gibi saklamaktalar.Bununla ilgili bir şikayette bulunmak istesek nereye nasıl başvurmak gerekir?Bilgisi olan var mı bu konuda?

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Dün çok ufak ekleme yapmıştım AFT'ye. Keşke daha fazla ekleseydim, pişman oldum.

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Havayı koklayan üstadlardan bist kapanış tahminlerini alalım lütfen
    https://strawpoll.com/ch853x56
    tahmin yapamam da, çarşamba günkü kapanışın hafif üzerinde haftalık kapanış olsa turkishbulls yeniden al verir. çünkü satışın hemen ardından boğa formasyonu oluştu ama dün onay alamadı. inşallah bu gün alır ve beyaz atlarımıza binip yükselme yönünde süreriz

8. Bist 100 artıya döndü. O kadar olumsuzluğa rağmen. Tabi kapanış önemli hisse fonları için.
    Ama endekste düzeltme olması daha sağlıklı olur. Gerçi bizim endeks dow ve dax gibi %3, %4 gibi yükselmedi daha temkinli idi.
    Düzeltmede keskin düşüşler yaşama ihtimalimizin daha düşük olduğunu düşünüyorum, bu sebeple özellikle iyi yönetilen değişken fonlar da büyük kayıplar olmayacaktır diye umut ediyorum.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 602/1001 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •