Sayfa 603/967 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. kasadaki parayı yazmak anlamsız, onun bize ne faydası var, temettü olarak alabiliyor muyuz faizi kasaya gwri dönüyor mu, hayır. O para üstelik enfladyona yeniliyor, hisse başı 30 centlerden, 15 centlere düştü,
    Şirketin karlı bir çıkış yapmadan bize pek birşey düşmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,898
    Çok güzel bir çalışma olmuş kasada 1 TL var cümlesine takıldım sadece .
    9 aylık ve 12 aylık bilançolarda o bahsedilen para iştiraklere mama olacak .
    Balık tutmaya giden yemi hazırlar . Madem balıkçıyız o para bizim yem paramız .
    İşler kötü ise iştirakleri besleme paramız o , tutacağımız balık ise malımızı almaya gelen yatırımcı .
    Allı pullu söylemler ile ISGSY de gitmez başka bir kağıt da . Öncelikle beklentilere bakmak gerek :
    Diyelim ki ekonomi rayına oturacak : Bu ne kadar sürede gerçekleşebilir ? 6 ay - 1 yıl
    O halde satılacak bir ürün ortada ama hazır değil ve ortam da yok . Bunlar düzelmeden ve Dolar düşmeden Mal satmak ISGSY Yönetimi istemez . Numnum ekonomi düzelecek ki şube açsın para bassın ki müşteri alıma gelsin
    RAdore de durum aynı millet şirket kuracak internete ihtiyaç duyacak ki ciro yapacak müşteri alıma gelir .
    Durum bu şekilde iken iştirak satarız bu sene diyenler ya yalan söylüyor , ya da dayak yememişler .
    Borsa da dayak para ile atılır . Para kaybederseniz öğrenirsiniz . Yahu daha krizin içindeyiz ne ara krizden çıktık ben orayı kaçırdım . Borç çevirme oranımız 80% altına gelirse kaos olur diye ortada laflar var . Bu ne demek Borcu borçla ödüyoruz eski borçları ödemek için 20% i kadar daha lazım demek . PAra nereden geliyor yada gelmesini bekliyoruz ? Belli . İnşaat yapıp satıyoruz hepi topu o . Yaz bitti TURİZM GElirlerimiz de bitti kuyruk havada atıp tutmak kolay . Dolar 6.16 TL beyler şaka gibi ama artık size de normal gibi gelmeye başlamış . Kısaca algınız da dolar normalleşmiş . Zaten istedikleri de bu idi .
    FED YArın faizler arttı dese dönüp merkez bankamız ne kadar arttıracak diye bakacağız .
    Dikkat ettiğim diğer bir husus da Dolar düştükçe millet dolar alıyor . Bu ne demek ? Millet Söyleme bakmıyor eylem planı bekleniyor demektir yoksa dolarizasyona devam eden bir millet var ortada .
    Yıl sonu yaklaşıyor . Bilançolar nakit sever fonlar da nakit ister bakalım nakit piyasada yok iken nereden bulacaklar .
    Asıl soru bu ? Haydi hayır lı traşlar . Yoksa ISGSY 4.5 TL olsun demem ile oluyor ise olsun be kardeşler 7 TL olsun o zaman .
    Sorumlu Spek ve kağıdı bu hale getiren Kişi diye bir şey yoktur . IS Grubu tüm kadroları ile işin içerisindedir . Malum kişi sadece sahneye davet etilen bir sahne oyuncusu dur . ISYAT ın onu gömmesi 5 dk sını almaz .
    Sahnede gördüğünüz palyaçolar menfaat karşılığı IŞYAT dan icazet alan sahne şarlatanlarıdır .

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Elipsin ortasındaki kişi deşifre. Her ne kadar Bay George baş sorumlu olarak İş Bankasını görse de tetiği kimin çektiği belli.

Bu yıl sonuna kadar çıkış olması büyük sürpriz olur, daha bankaların durumu netleşmedi.
    2019 unda iyi bir sene olmayacağı bellidir.

İyi yönetilen, finansal krizi atlatabilen, yeni ekonomiye uyum sağlayabilen şirketlerde fırsatlar var.

Görsel güzel olmuş elinize sağlık.
     Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Sizlere güzel bir görsel hazırladım. Kasada hisse başı 1 TL nakit olduğuna göre tüm bu markalar 6 M$ olarka fiyatlanıyor.

Elips içindeki bölgede hisse toplanmış. Sonraki ikili dip ise genelde bu pattern'dan sonra hep olur. Ardından da fiyat patlar. Netekim patladı da bildiğiniz gibi. Bu durumu ben çok gördüm 20 yıllık borsa hayatımda.
    Bence bu iş bitmedi daha ilk aşamayı gördük devamı var.

Bu hisse için ayrıca diyeceklerim şunlar:

1. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.
    2. Ya herro ya merro.
    3. El mi yaman bey mi yaman?

Ek 20250
    Son düzenleme : Baygeorge; 25-09-2018 saat: 09:51.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Koca isbank var arkasında ya alayı dilenci bunların. Bir lota umuma açarlar malum yerlerini.onun için sana bana para kazandirmazlar.sansin varsa alırsın belki üç beş kuruş.analiz manaliz hikâye.en az para yatırdığı tatil buduru satsa bugünkü değerinden fazla eder ama ne yapıyor satmiyor.bende Hisseyi satmam dersim ozaman enflasyon var para yılda %20 eriyor 8 yılda %80 erimiş.olsun ben 10 yıl daha beklerim hisseyi 5 e değil 10 satarım dersen bir tahsisli bedelli ile ortaklik payını azaltır. yani sisteme parayı kaptidi isen bittin gittin demektir.ne zaman ki hükümet adam gibi kanun çıkarır vatandaşını soydurmaz bu alçaklara ozaman getirecen paranı buraya.o zamana kadar ebenin dedenin yaptığı gibi yatırım yapacan. Ya adam gibi kanun yada kivransin dursunlar yastık altında ki leri çıkarmak için.2012 de 200 bin TL yatirsan temettü veriyor aras kargo margo desen battin gittin.750 bin TL olması gereken paran bugün 150 bin .bu soygun değil de ne.

Birde buradaki yorumlar hikaye.en iyi bilen saplanmış kalmış yıllarca buraya.ogrenilmis çaresizlik yaşıyor.sadece konuştukça yeni fikirler ediniyoruz o kadar.son 6 yılda hergün mü böyle kötü idi ozaman niye girmedi hisse.cunku ağalar böyle uygun gördü.yarin ne uygun görülür yaşayıp göreceğiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,898
    SAtamaz güzel kardeşim yok pahasına satabilir ancak . Bunu da yapmak istemez . Zaten neden yapsın kriz sonrası ilk çıkan kağıt da bizim kağıdımız olmayacak. İlk Bankalar ve Aselsan gibiler gider . Sonra belli başlı olanlar en son bizim kağıt gidecektir .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,898
    Bizim kağıttan korkum yok . Yakında alım da gelecektir şarlatan bayağı yoruldu . 1.64 leri gösterecektir . Ne de olsa ilgi alaka lazım . Kağıdımızdaki istek , ilgi ve potansiyel alıcıların hırsının sürmesi gerek bu yüzden yakında alım da getirilecektir . Bu yüzden ben trade kağıdı diyorum . Ortada fol yok folluk yok yumurta yok millet omlet soruyor . Ama bu dayak atılmalı işler böyle yürüyor borsada alım da gelecek müşteri de gelecek ISGSY öyle veya böyle pazarlanacak . Nereye kadar ?
    Onu da bi zahmet ISYAT ve ISGSY yönetimine sormak gerek . Haber yok , num num kaç şube kapamış bilen yok . Davamız vardı İZmirde ne oldu acaba tık yok . VArsa yoksa dedi kodu ... PAra dedi koduyu sevmez .

ISGSY de ki son durum KY için bu şekilde olmalı .
    https://www.youtube.com/watch?v=gsKQalDu4VU
    Hepiniz dansı yöneten erkeğin karşısındaki kırmızılı kadınsınız .
    Erkeğin hareketlerini finalden önce bu şekilde seyredin keyfini çıkarın .
    uyum sağlayın …

Dans etmeyi bilmiyorum uyum da sorun yaşıyorum diyenler için .
    https://www.youtube.com/watch?v=SWv7GaK7SlY

ŞArkıdaki Mesajı Alın :
    This is my message for you .
    Every thing gonna be allright
    Seyirci dans etmeye başlayınca
    herkes dans edince
    hepimiz şarkı söylediğinde
    Müzik dinlenebilecek hale gelecek
    Uyum sağlamak gerek
    Eğitim için bkz. ref.
    https://www.youtube.com/watch?v=cJuqkJ1Frjw
    Son düzenleme : Baygeorge; 25-09-2018 saat: 11:33.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,898
    100 000 lot 1.54 de yıkıldı gene alım geldi . Demek istediğim de bu işte

8. http://www.covision-medical.co.uk/ Covision (İngiltere) ile ortopro arasında bir sahiplik ilişkisi var mı?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 603/967 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •