Sayfa 604/1024 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hangi kurumdasın,mayışı dölarnan alıyon herhal..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    kayserililer eski kapalı piyasa ekonomisinde akıllarınca karlı işler yapardı fakat 90'lı yıllardan sonra eğitimsiz dışa kapalı oldukları için gittikçe eriyorlar. bu şahısta kendini 30 sene öncesinde sanıyor olmalı.cehaletle ancak fason amelelik yaparsın katmadeğer üretemezsin.....
    bir Kayserili olarak dediklerinin altina imzami atarim

kendilerini gelistiremediler okuyana aptal dediler simdi kendileri aptal durumuna dusuyor haberleri yok

3. Tcmb daha önce de bahsettiğim ve riskli bulduğum bir işlem türünü bugün açıkladı. Artık merkez direk olarak Londra'ya alternatif olarak swap piyasasında işlem yapmaya başlayacak.

Bana göre riskli bir hamle. Tcmb'ninde içinde olduğu tüm ülkenin riskini tekrar tcmb'ye sigortalatamazsınız. Bu en temel sigortacılık kuralına aykırıdır.
    Aç bir yılanın kendi kuyruğunu kemirmesine benzer.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Borsada büyük fırsatlar var. Geleceği çok parlak şirketler var. Borsa göçerken, dolar geliri olduğu için yükselen şirketler var. Dolar alarak emekli olmazsınız ama uygun fiyatlardan yatırım yaptığınız hisselerin temettüsü size ikinci bir maaş olabilir.
    endeks 0,9 cent olmadan 1krş para sokmam o kenefe!

bu gece yeşerecek mi bakalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*tcmb: Işlemler, döviz ve efektif piyasalarında işlem yapmaya yetkili bankalarla limitleri dahilinde kotasyon yöntemiyle gerçekleştirilecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

mb açıklaması sonrası yukarı gitti biraz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*tcmb: Türk lirası ve döviz likidite yönetimindeki etkinliğin artırılması amacıyla merkez bankası bünyesinde döviz karşılığı türk lirası swap piyasasının açılmasına karar verilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 604/1024 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •