Sayfa 605/861 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. ikinci çeyreklere ise tavuk fiyatları 7 tl ile girdi ve en son geçen hafta fiyatlar 7,5 tl ye çıktığını hatırlıyorum...önümüzde ramazan ayı da var bu ayda da tüketim artıyormuş...o vakit fiyatları 8-8,5 tl lerde görürsek şaşırmayız...anlayacağımız ikinci çeyrek her halükarda iyi olacaktır...ama geçen yılın karı yakalanır mı ?? o çok zor görünüyor ..

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. olu soyucucu serefsızlerrrrrrrr

3. haftalar önce yazmıştım
    kuşlu sitede pirekaplan var teknik pazarlamacı
    en son bunu pazarlıyordu
    beklenen hazin son
    umarım toparlar.
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. Soygun başarı ile gerçekleştirilmiş paranızın %50 si çalınmıştır. Bir daha da BIST 30 dışına cikmamaniz gerektiği seve seve idrak ettirilmiştir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunun tavuk fiyatı maliyet yada şunları bunla ilişkisi yok. Bariz soygun amaçlandığı için tavuk 100 liradan da satilsa sonuç değişmez.

6. Kimse beklenti gerçekleşti yıl sonu iyi olur diye insanları tuzağa cekmesin.

7. yaw ne alakası var , ilk çeyrekte 10 milyon kar getiren hisse,güne primli mi başlayacak yani ?? Eğer yıl sonu bilançosuna kadar karını arttırabilirse ,tekrar eski seviyelere ulaşabilir . Aksi takdirde ,maalesef banvit defterini kapatmak zorundayız .

YTD

8. şu anda gelen 11 milyon gibi komik bir kar rakamı gerçekten de hayal kırıklığı oluşturuyor...kar bu şekilde gelmeye devam ederse sıkıntı devam eder...bu arada topikten vede sektörün içinden bir dostum piyasada soyanın kalmadığını onun yerine kırık buğdayın yem olarak verildiğini söylüyor....

geçmiş haftalarda tavuk yeminin bileşenlerini saymıştık..işte çok pahalılaşınca soyanın yerini artık buğday almış...anlayacağımız maliyetler çok artmış...eski karların oluşması için soya fasulyesi ve mısırın ve ayçiçek küspesinin fiyatlarının iyi takip etmek gerekiyor..kısacası maliyetlerde düşüşler görmek gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 605/861 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •