Sayfa 605/689 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Mynete yazdım. Yorumu daha yayınlamadılar. Ama mordaklı mıdır, morali midir nedir gelirse taşlayın. Guruba almayın ha.
    hemen kendini belli eder zaten
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Yönetim değişikliği için neler yapılabilir ? Ve şirkete el koyabilecek borsaya açılmak isteyen bir vatandaş bulunsa.. Çevik kardeşler, kamil engin yeşil ve diğer borsa yatırımcıları..

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Mynete yazdım. Yorumu daha yayınlamadılar. Ama mordaklı mıdır, morali midir nedir gelirse taşlayın. Guruba almayın ha.
    Benimki ni yayınlamadılar.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Yönetim değişikliği için neler yapılabilir ? Ve şirkete el koyabilecek borsaya açılmak isteyen bir vatandaş bulunsa.. Çevik kardeşler, kamil engin yeşil ve diğer borsa yatırımcıları..
    17 nisana kadar %5 idi, artık %10 pay sahibi ya da sahipleri şirketi olağan üstü genel kurula çağırır ve burda yk için aday gösterebilir... kabul edilmeme durumu yok, gösterilen adayın yk üyeliğine kabulü zorunlu diye hatırlıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Ayrıca dün şirkete uğradık, aklınızda biri varsa tanıdık vs. bu tarz bir düşünceye sahip her türlü öneriye açıklar...

6. nasıl yani ? ortak arayışı başladı mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    nasıl yani ? ortak arayışı başladı mı ?
    hisselerimizden ortaklık payı veririz. destek oluruz. ülker grubu , sermaye kaybı yaşayan şok un içine biraz sermaye koyup halka açmayı düşünüyor. şok markete verelim..

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Ayrıca dün şirkete uğradık, aklınızda biri varsa tanıdık vs. bu tarz bir düşünceye sahip her türlü öneriye açıklar...
    Cenk mı öneriye açıkmış.öyleyse o oyalama taktiğidir.kendisinin herkesin malumu zehir gibi aklı var....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 605/689 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •