Sayfa 605/762 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6094 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    inamam hesap eksterini at
    Yani dimi olay nelere vardı . Uraass burda mıllete al alın aldırın derken ben urasa karsı gelıyordum. Ne olduda alınıyor der dururdum ..Dayanamadı kufur ettı bana ceza bıle yemıslıgı var..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Yani dimi olay nelere vardı . Uraass burda mıllete al alın aldırın derken ben urasa karsı gelıyordum. Ne olduda alınıyor der dururdum ..Dayanamadı kufur ettı bana ceza bıle yemıslıgı var..
    Var öyle tipler Kimisi hisse aldirtir, kimisi hisse sattirmaya calisir,
    Gelse su bilancoda bakalim ne yapmis etmis.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Var öyle tipler Kimisi hisse aldirtir, kimisi hisse sattirmaya calisir,
    Gelse su bilancoda bakalim ne yapmis etmis.
    aynennn bilancoya kadar izdivaya cekıleyım bende ...yoklugumda kımler ne yazacak bakalım..yumurtadan yenı cıkan cıvcıv gıbı bırılerı cıkacakmı bakalım

4. Bu bu dönem bilançodan birşey çıkarmı pek ümitli değilim
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bu bu dönem bilançodan birşey çıkarmı pek ümitli değilim
    Tarihinde hangi bilançosundan bir şey çıktı ? Bugün bilançosunda bir başarı gösterirse hepimizşaşırırız

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Benim elimdeki az buyuk para ile buna girilmez ornek olarakta bir ev parası kadar demişligimi hatırlıyorum ...ama koyanlar düşünsün diye bir laf ettidimi sanmam mizacıma ters...ne yazdıgımı aradım ama bulamadım.
    Bir kaç açıklamanı birleştirip orasını ben yorumlamış olabilirim hakkını helal et ! Ben önümdeki 10 yılda netaşta 1 milyon lot yapma hedefim var ! Böyle aşağı yukarı oynarsa götürmezse beni tahtanın büyük oyuncusu yapacak. Zaten lotlar elimde çok olduktan sonra
    Umurumda olmaz 5 olmuş 50 olmuş her türlü karda oluyorsun

7. Merak ediyorum neden Netaş . Veya neden kozal değil Arcelik değil Ttrak değil de Netaş ? Endeksten az getirdiği için mi neden bağımlılık mı stres mi yoksa bir türlü gerceklesmeyen büyük hedefler mi. Sabah 33.1 aldım bir sürü zarar verdim akşam siz nasıl durabiliyorsunuz bu stres makinesinde.

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bunun acıklaması nı yapmıstım ben daha once...sadece bu kagıtta uzuncuyum..3 sey soyledıysem 2 sı olumsuzdur bu kagıtta.Evet hedef fıyatım 260 bu hedefımın sebebınıde yazmıstım.
    Nerede yazmissiniz goremedim..merak ettim sebebini

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 605/762 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •