Sayfa 608/803 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Xu30-XU100 arası fark 0.49%...
    Xu100 0.59 % eksi
    Xu30 1.08% eksi...
    Vade sonları hakikaten sakat...

2. 15 dakikalık...
    yataya sarmalı artık..
    endek fiyatı ortalamaları çok sağlam üzerine çekmiş..
    tepki ayağı olarak 118350 seviyesi çalışmış..daha önce burayı test edtmişti..buranın kırılımı trendin kopuşudur...
    üstteki dirençler çok güçlü kalır satış tarafı tereddütsüz küçlenir 116500 e kadar ki geldiği yer..
    119350 altında ortalama altında kaldığı için hala olumsuz ve aşağıda ki bahsettiğim 118350 yi tekrar deneyebilir..denememesi için bir sebepte yok...hala 15 dakikalıkta yukarı hareket emaresi yok sadece doğrulanmış dip var..
    BENİM SİSTEME 118350 BU ARALIKTA GÖRÜLMÜŞ EN DÜŞÜK HİSSE FİYAT VE İNDİKATÖR SEVİYESİ..GENELDE BU GİBİ DURUMLARDA TEPKİ GELİR..GELMİŞ GİBİ OLSA DA HALA DÜŞÜŞ TRENDİ GÜCÜNÜ KORUYOR..15 DAKİKALIK AL DEMEDEN ENDEKS LONG GEREKSİZ KAHRAMANLIK..

TRENDE TUTUNAMAYAN cılız al sinyali ve tut sinyali anlık sata dönmüş durumda..tek olumlu yanı buradan oluşacak bir hisse fiyatı dip olarak göstermeyeceği için BOĞA TUZAĞI KURULUYOR OLABİLİR AMA HALA BUNUN 15 DAKİKALIKTA BİR GRAM EMARESİ YOK..

ENDEKSİN İLK DEATH CROSSA GİRDİĞİ YER...death crosslar ortlama 5 gün çalışmış 5 dakikalığa göre de burada da aynı şeyi görüyoruz..tepki gelmiş ve yaatydayız..şimdi bundan sonra her tepki de yukarı yönlü işlemlerde güçlü seviyeler ile karşılaşacağız..
    daha önce de yüzde 4 kazanç getiren bir değerden bahsetmiştim...aynı kazanç aşağı yönlü başlamış..her tepkide salınmalar olursa kazanç getirir..

sistem tepkisi...
    5 dakikalık grafikleri yüksek sayılar ile kullanırsanız size neredeyse 4 saatlik yön gösterir..önemli olan açıdır..sinyal değildir...
    bunun sağlaması 15 dakikalıktır...

3. buna milletin eline verme sanatı diyoruz..
    babalar gibi 610 ema 15 dakikalıkta bile kırılmış..genelde çok güçlü çalışır geçmişte bakınız anlarsınız mühimliğini..
    15 dakikalık bende geniş çalıştığı için viopx forumunda sürekli papağan gibi tekrar ettiğim raakam olan 144600 üstü kapanış saatlik duruş en az 15 dakikalık 3 bar atış duruşu olmadıkça long olunmaz diye..
    işte sistem 610 emayıda kırarak ve olası bu direnci geçemeyerek onay vermiş...
    27 ocakta ilk sinyal ikinci sinyalde bu gün ötmüş ve artık düşenin onayını bist100 kadar dirençli olmasa da çabul pes etmiş gözüküyor BİST30...
    ilk dönüş emaresini burada gene belirtirim..

BİST100 de de buna benzer bir değerden bahsetmiştim..işte bu değere bist 30 daha çabuk gelmiş ve daha diönüşü tamamlamamış..VADELİ LONG OLMAK GİBİ BİR KAHRAMANLIĞIN GEREĞİ YOK ŞUAN İÇİN...
    144600 BELİRLEYİCİ SEVİYE İDİ..ŞİMDİ AYNI DEĞER..ÇOK SAĞLAM DİRENÇ

4. buna milletin eline verme sanatı diyoruz..
    babalar gibi 610 ema 15 dakikalıkta bile kırılmış..genelde çok güçlü çalışır geçmişte bakınız anlarsınız mühimliğini..
    15 dakikalık bende geniş çalıştığı için viopx forumunda sürekli papağan gibi tekrar ettiğim raakam olan 144600 üstü kapanış saatlik duruş en az 15 dakikalık 3 bar atış duruşu olmadıkça long olunmaz diye..
    işte sistem 610 emayıda kırarak ve olası bu direnci geçemeyerek onay vermiş...
    27 ocakta ilk sinyal ikinci sinyalde bu gün ötmüş ve artık düşenin onayını bist100 kadar dirençli olmasa da çabul pes etmiş gözüküyor BİST30...
    ilk dönüş emaresini burada gene belirtirim..

BİST100 de de buna benzer bir değerden bahsetmiştim..işte bu değere bist 30 daha çabuk gelmiş ve daha diönüşü tamamlamamış..VADELİ LONG OLMAK GİBİ BİR KAHRAMANLIĞIN GEREĞİ YOK ŞUAN İÇİN...
    144600 BELİRLEYİCİ SEVİYE İDİ..ŞİMDİ AYNI DEĞER..ÇOK SAĞLAM DİRENÇ

5. bu indikatör seviyesinden tepmeli..buradan yukarı yönlü salınım gösterir viop aşağı düşerse ki AYI TUZAĞINDA BEN BURADA DEDİĞİMDE 151 BİNDİ..
    o yüz143050 seviyesi longcular istemese de gelecek..nasıl bist30 da geldi sekti bunda da aynı olacak..
    babalar gibi fiyat düşşse de kademeli nisan ayına long olurum...

6. 171850 seviyesi artık teyitli destek..burası önemli...
    176250 ki tahmin etmiyorum geçemez daha bir müddet bun bantlara sıkışık yatay taılır..
    aşağı kanala ilerlerse korkunuz..
    şuan için yatay sararak ortalamaları korumuş...ve ihlal etse de destek almış gibi..
    benim sisteme göre de BİST 100 BİST 30 tam anlamıyla geçmiş desteğini nidikatör seviyesinde test etse de dönmemesine rağmen bunlarda oluşum aynen devam...diğerleriyle kıyaslarsanız da bu 171850 kırılmadan indikatör seviyesi dibini bulursa BOĞA PİYASASI FİYAT DÜŞSEDE OLUŞACAKTIR..TECRÜBE İLE SABİTTİR..

DEdiğim senaryo 5 dakikalıkta daha net ortaya çıkmış..
    indikatör dibini erken bulursa fişek..bu toparlama daha önceleri 1 hafta yüksek dalgalanmalar ile sürmüş..

7. ikinci kanal altına gelmek üzere yükselen trendi hep üstte karşıladı bakalım bu sefer becerebilcek mi bantta kalmaya..

büyük dalga içindeki sörfçü gibi 5 dakikalık..

8. asıl filmin kopacağı alan yer mevki ne derseniz burası..
    burada satış bir panik dalgası yaratacak ki hepsine dağilacak...
    o kopuş borsa 118350 altına sararsa başlar..

Sayfa 608/803 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •