Onemli Gunler Banner
Sayfa 608/777 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1. Peter Brandt, USDTRY'nin simetrik üçgen tepe yapma ihtimalinden bahsetmiş. Formasyonun, bitcoin tepe formasyonu ile benzerliğine işaret etmiş. Simetrik üçgen tepe formasyonunun teyid edilmesi için, 5.9925 altında kapanış yapması gerektiğini söylemiş. Gönderdiği grafikten anladığım kadarıyla, bu rakam, kendi grafiğinde, 13 veya 14 Eylül çubuğunun dibi oluyor. Bir sonraki tivitinde ise usta, çok ritivit yapılan grafikler hakkında bir daha yorum yapmayacağını, altına çok saçma ifadeler yazıldığını ifade etmiş. Bakalım USDTRY de bu kategoriye dahil mi? Yoksa ustayı bıktırdık mı?

----------------------------

Reel kur endeksine göre, 2001 dibinin altında, 1994 dibinin üzerinde bir yerlerdeyiz. Burasının tepe olup olmadığını bilmiyorum. Bence en az 9-12 ay bekleyip, 2002 yılında olduğu gibi RSI uyumsuzluğu ile teyid edilmesini beklemek daha uygun olur. Peter Brandt al-satçı, geçimini al-sat ile sağlıyor; ben sadece, tasarruflarımı korumaya çalışıyorum. Peter Usta kadar hızlı davranamam. Eğer reel kur endeksi, 1994 dibini test ederse, üç beş gün içinde 7.5-10 bandına oturabiliriz diye endişe ediyorum.

Herkese bol kazançlar dilerim!

Kısa vadeli borçlar 120,55 milyar dolar(Temmuz-en son veri)

MB rezervleri 84,18(en son veri)..

Alooo, kimse yok mu..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Kısa vadeli borçlar 120,55 milyar dolar(Temmuz-en son veri)

MB rezervleri 84,18(en son veri)..

Alooo, kimse yok mu..
    var buradayim

cevap: borcu borcla cevirecekler

Kanit: Reis in Amerika temaslari sonrasi dolarin dusmesi

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    var buradayim

cevap: borcu borcla cevirecekler

Kanit: Reis in Amerika temaslari sonrasi dolarin dusmesi
    Rezervler zaten borçla yapılmıştı..

Borcu borçla çevirecekler ise rezervler niye azalıyor..

Ha bundan sonra millet bize borç vermek için sıraya girer mi dersin..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    ''Sell the dollar on the FOMC rate hiking day, but buy the dollar the day after that''

Walla birileri böyle demiş..ben onun yalancısıyım..
    Adam bilmiş..

US Fed sensitive to effects on emerging markets: chairman

Published: 21:37 BST, 26 September 2018

Federal Reserve Board Chairman Jerome Powell said rising US interest rates can put pressure on emerging markets, especially those with high dollar-denominated debt

US central bankers are aware policy changes can put emerging economies under stress, but must focus on the domestic economy, Federal Reserve Chairman Jerome Powell said Wednesday.

However, the Fed makes extra effort to be transparent in communicating its moves to markets, so they can be prepared for interest rate changes, Powell said.

https://www.dailymail.co.uk/wires/af...-chairman.html
    Allah allah Powel EM lere karşı neden hassasmış ki..EM lerin paralarında herhangi bir değer kaybı yok ki..

7. FED'S TREASURY AND MBS HOLDINGS DROP BELOW $4 TRILLION FOR THE FIRST TIME SINCE 2014... Dolar kıtlığı kapıda..

8. Günaydınlar
    Dolares için yalancı bahar mı geliyor ne
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...URL_shortening

Sayfa 608/777 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •