Onemli Gunler Banner
Sayfa 609/804 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Orası hiç belli olmaz... Zenginlik güç her zaman yer değiştirmiştir bu doğal bir kanun güney Kore Çin nasıl yükseliyorsa bir bakmışsın bizim memlekette yakalayamaz dediklerini geçmiş... Zaten arada ki farkı kapatıyoruz fakat bu bir süreç ve daha yolumuz uzun...

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yok yakalayamazsın. Eğitimin buna izin vermez. Ülkeye para girişini de güzel yerlere yönlendirirler, ondan da haberin olmaz. Yapılacak on milyarlarca dolar vergi affı var daha, bir iki kişiye yarar. Ortadoğu ülkesisin. Geleceğini merak ediyorsan, o örneklere bakabilirsin. Orada öyle diğer medeniyetleri yakalayıp uçmak diye bir şey yok. O nedenle hayalleri bırakalım.

Bu konu da bizi ilgilendirmez. Hiçbir şeyin kilosuna para vermedik. Bizi ilgilendiren tek şey kendimiz. Konjonktürü doğru okumalıyız ki kendimizi koruyalım, sonrasında da imkanlar ölçüsünde kazanç elde edelim.
    ...

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    2020 9 aylık net kar 220m gelir mi nedersiniz. bu civarlarda kar bekliyorum.. sizlerin tahmini var mı.?
    İlgili sektörlerin zayıflamasından ötürü çok düşük bir kar bekliyorlardı tahminlerde. Birkaç rapor okudum, 3. çeyrek karını 20 milyonlarda bekliyorlardı. O bahsettiğiniz karlar gelir ama önümüzdeki sene pandeminin etkisini azaltmasıyla bekleyebiliriz bu tür rakamları. Eğer pandeminin etkisi azalmazsa, 2023-2024 yıllarını da bulabilir. Bu bize fırsat sunar. Daha çok toplama imkanı.
    ...

3.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    2020 9 aylık net kar 220m gelir mi nedersiniz. bu civarlarda kar bekliyorum.. sizlerin tahmini var mı.?
    Mümkün değil,gelirse süpriz olur......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    İlgili sektörlerin zayıflamasından ötürü çok düşük bir kar bekliyorlardı tahminlerde. Birkaç rapor okudum, 3. çeyrek karını 20 milyonlarda bekliyorlardı. O bahsettiğiniz karlar gelir ama önümüzdeki sene pandeminin etkisini azaltmasıyla bekleyebiliriz bu tür rakamları. Eğer pandeminin etkisi azalmazsa, 2023-2024 yıllarını da bulabilir. Bu bize fırsat sunar. Daha çok toplama imkanı.
    Kordsa toplayak Petkim toplayak başka ne toplayak hocam?

5. Brisa ile kordsa finansal verilerine baktığımızda piyasa değerleri arasındaki bu uçurumun açıklamasını yapabilecek arkadaş var mı?

6. 20m analiz yapan fon yöneticisi varsa bence işten atarlar. Goody ve brisa nın üretimlerine karlarına bakın. Dünyadaki her 3 lastinden 1 i kordsa malzemesi kullanır. Gelirlerin çoğu Döviz... 6 ayda pandemi kaynaklı düşen üretim bu çeyrekte patlama yaptı. Korsada rekor kar gelmeli.
     Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    20m analiz yapan fon yöneticisi varsa bence işten atarlar. Goody ve brisa nın üretimlerine kartlarına bakın. Dünyadaki her 3 lastinden 1 i kordsa malzemesi üretiyor. Gelirlerin çoğu Döviz... 6 ayda pandemi kaynaklı düşen üretim bu çeyrekte patlama yaptı. Korsada rekor kar gelmeli.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Peki kordsa lastikleri güçlendirdikten sonra bu firmalarin satışını bekler mi? Yani satılan lastikler daha önce üretilip zaten geçmiş bilançolara eklenmiş olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kordsa toplayak Petkim toplayak başka ne toplayak hocam?
    Ben tavsiye veremem ama Korsa toplarken artık Petkim toplamıyorum. O sabit duracak. Görmem lazım, 2 milyar tl kara çıkabilecek mi, ne zaman çıkacak, yoksa saçmalayacak mı.

Diğer sevdiklerim ve düzenli gözü kapalı toplanabilir olarak gördüklerim (kendi adıma), Froto, Toaso, Eregl. Tabii benim için vade 3-5 ay veya yıl değil. Devamlı bekliyoruz.
    ...

Sayfa 609/804 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •