Sayfa 609/690 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. İyi tarafından bakmakda lazim satislar gecen sene ayni ceyrege gore %50 artmış.Marjlar duzelirse kar rakamida haliyle artar toplam satislarin %33 ihracat..

Kombiyo zarari yazılmış kari almış götürmüş ben begendim..

Spk bilançosunu gormek lazim.

Belki pozisyonum geregi bana güzel göründü 😀

2.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    İyi tarafından bakmakda lazim satislar gecen sene ayni ceyrege gore %50 artmış.Marjlar duzelirse kar rakamida haliyle artar toplam satislarin %33 ihracat..

Kombiyo zarari yazılmış kari almış götürmüş ben begendim..

Spk bilançosunu gormek lazim.

Belki pozisyonum geregi bana güzel göründü 😀
    Aynen.. Şişede aynı şekilde zarar yazıyor. Bu böyle olacak diye bir durum yok. Bilançoyu görmek gerek. Sadece piyasaya gösterilmek istenen son süreçlerdeki kötülemelere atıfta bulundum. Yoksa ben farklı düşündüğümü yazdım, ters yapılmaya çalışılıyor gibi bir izlenim benimkisi. Umarım yanilmam tabi.. ytd

3. Vuk ta Zarar yazılan donemlerde eskilerden elimde olan hisselerden hatırlıyorum gayet iyi karlar geldiğini bilirim. Tersi de olmustur tabi. Hakkımızda hayırlısı olsun ama maksat karın ağrısı yaratmaksa zaten karnımız hep agrimistir bunda sorun yok kendi adıma.. 😊 ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Vuk ta Zarar yazılan donemlerde eskilerden elimde olan hisselerden hatırlıyorum gayet iyi karlar geldiğini bilirim. Tersi de olmustur tabi. Hakkımızda hayırlısı olsun ama maksat karın ağrısı yaratmaksa zaten karnımız hep agrimistir bunda sorun yok kendi adıma.. 😊 ytd
    İş yatırımda bugün yazmış benim gibi.. ytd

tam açılış olsun şort pozlar longa dönecek......

6. Bozkurt Hc ben çok anlamamda senin fikrin nedir?
    Elinde mal olmadan şort yapınca ticarete giriyor mu? Daha önce açılmış bir konuyu tekrar sorayım dedim. Aydın hoca vardı burada zamanında açtım konuyu hacılara hocalara sordu, sonra haklısın dediydi. Ytd

7. Bu konuda yetkili mercii değilim ama görüş açımı alırsan Dolaylı yoldan ticarete giriyor spenc hc bence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu konuda yetkili mercii değilim ama görüş açımı alırsan Dolaylı yoldan ticarete giriyor spenc hc bence
    Yaptığın ve para kazandığın için öyle düşünüyor olabilir misin? Ortada elle tutulur bir mal yok? Üstüne olmayan bir malı kiralayarak almış olup yine sana ait olmadığı halde satıyorsun! Al gülüm ver gülüm olması için gül nerede? Gül kimin malı? Aydın hocada ilk böyle senin gibi yazmıştı. Ytd

Sayfa 609/690 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •