Sayfa 61/993 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Hayır emeklinin durumu belli,seçime doğru çaktırmadan emeklilere bir nebze rahatlık olsun diye planlı bir işmidir nedir anlamadım ki,banka dediğin adama bedavadan para vermez,var bunda bir iş ama anlamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hayır emeklinin durumu belli,seçime doğru çaktırmadan emeklilere bir nebze rahatlık olsun diye planlı bir işmidir nedir anlamadım ki,banka dediğin adama bedavadan para vermez,var bunda bir iş ama anlamadım.
    Şeçim yatırımı olsa bunun kamu bankaları aracılığı ile olması gerekmez miydi?

Kamu bankaları promosyon vermiyor mu.Benim banka işbankası kamu bankası ile işim pek olmuyor da

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kamu bankaları promosyon vermiyor mu.Benim banka işbankası kamu bankası ile işim pek olmuyor da
    Çok düşük veriyor. Sanki emeklileri özel bankalara yönlendiriyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İlginç cidden.Benim aklım ermedi.Kabak gibi belli 14 milyon emekli var,,o zaman bu kadar emekli özellere gitsin diye provake etmek istenmiş gibi bir durum var.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çok düşük veriyor. Sanki emeklileri özel bankalara yönlendiriyorlar
    Kamular 750 TL veriyor 3 yıl için.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Emekli maaşları bankalara 3 gün öncesinden yatıyormuş.

3 gün parayı bedava kullanmanın bedeli.
    O işin hikeyesi esas iş tüketici kredisi ile kredili mevduat hesapları Bide kredi kartı aldılar mı ballı kaymak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Özel bankalara size bu kadar emekli yollayalım ,siz de pamuk eller cebe bunları biraz rahatlatın,promosyon verin mi dendi acaba.Burası türkiye 20 aralıkta bir gecede dolar 18 e çıkarılıp sonra 10 düşürülmüş,devlet eliyle paramız cebimizden indira gandi yapılmış,birileri zengin edilmiş ,bu da hazine bakanı tarafından itiraf edilmişti.Her şey olur

Sayfa 61/993 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •