Sayfa 61/240 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1920 madde; 481 - 488 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Maalesef pınar su her zamanki gibi bir ileri iki geri..her ne olursa olsun şirketin sahipleri hisselerine sahiplenmedikce hisseler bir türlü adam olmuyor. Geleni böyle aile şirketlerinde çok bariz. Teknik tamamen bozuldu. Şahsen 1890 TL altına geleceğini düşünmüyordum. Ancak henüz twiterde hemde forum sayfalarında bir Mardinli rüzgarı var gidiyor. Herhangi bir hisse ile ilgili yazı yazsa başka bir grupta hisse ile ilgili devamlı kotuluyor.sozun özü bu hisse 10 yıldır yatırımcısına tek krus kazandirmamis ve yüksek miktarda yatırıma gitmiş. Değil Mardinli uzaylı gelse iyi bilançoda hisseyi tutamaz. Ne zaman iyi bilanço o zaman hisse gider. Gerisi doldurbosalt..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Maalesef pınar su her zamanki gibi bir ileri iki geri..her ne olursa olsun şirketin sahipleri hisselerine sahiplenmedikce hisseler bir türlü adam olmuyor. Geleni böyle aile şirketlerinde çok bariz. Teknik tamamen bozuldu. Şahsen 1890 TL altına geleceğini düşünmüyordum. Ancak henüz twiterde hemde forum sayfalarında bir Mardinli rüzgarı var gidiyor. Herhangi bir hisse ile ilgili yazı yazsa başka bir grupta hisse ile ilgili devamlı kotuluyor.sozun özü bu hisse 10 yıldır yatırımcısına tek krus kazandirmamis ve yüksek miktarda yatırıma gitmiş. Değil Mardinli uzaylı gelse iyi bilançoda hisseyi tutamaz. Ne zaman iyi bilanço o zaman hisse gider. Gerisi doldurbosalt..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Ekmeğini yeme zamanı geldi.yatirimlar bitti özellikle inegol tesisi buyuk sinerji katacak..aynı dağın suyu olan.eriklinin yüzde 60 si 600 milyon dolara satılmış ti. Bilmem anlatabiliyormuyum.bide pınarın diğer hisselerine bakarsanız en ucuzu bu.ilk karda 5 lere gider diye dusunuyorurm

Pınar Su “Gelecek Bizim” Dedi
    Pınar Su, “Gelecek Bizim” temalı bayi toplantısını Çeşme Altınyunus’ta gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Su’nun yeni devreye giren kaynağı ile birlikte daha güçlü ve iddalı olduklarını belirtti.

1984 yılında Türkiye'de ilk kez ambalajlı suyu tüketiciler ile buluşturarak sektöre öncülük eden Pınar Su, bayi toplantısını Çeşme Altınyunus’ta gerçekleştirdi. Sağlıklı nesiller için sağlıklı suyu dünyadaki en son teknolojilerle şişeleyerek tüketicilerine sunan Pınar Su’nun bayi toplantısına Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Yöneticileri ve Pınar Su’nun 500’den fazla bayisi katıldı.

Toplantıdaki konuşmasında Pınar’ın insan sağlığı için hayati öneme sahip et, süt, balık ve su gibi temel gıda maddelerinin sağlıklı ve kaliteli üretimini yaptığını belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar; “Pınar Su olarak hızla büyüyen içecek sektöründe verimlilik, hız ve hizmet kalitesine odaklanarak büyümeyi hedefliyoruz. Yeni hizmete aldığımız Uludağ kaynağımızda damacana su üretimine başladık. Yeni kaynağımız için toplamda 70 milyon TL yatırım gerçekleştirdik. Madran, Gökçeağaç ve Akçaağaç’ın ardından devreye aldığımız Uludağ kaynağı ile birlikte toplamda 4 farklı ve üstün özelliğe sahip Pınar Su’ları tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörün kurucusu ve öncü markası olarak hedefimiz sürdürülebilir liderliktir” diye konuştu.

Geleceğin en önemli ve stratejik sektörleri arasında olan gıda, su ve enerji alanında faaliyet gösterdiklerini söyleyen Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, “Devreye alınan Uludağ kaynağı ile birlikte toplam 2 milyon tona yakın yıllık kapasiteye ulaştık. Teknoloji çağında dijitalleşmenin önemini biliyor ve alt yapımızı buna göre hazırlıyoruz, Pınar Su dijitalleşme endeksinde en öncü şirketlerimiz arasında bulunuyor” dedi.

Pınar Su’nun son teknoloji sistemleri ile hızlı ve hijyenik üretim yaparak geleceğin markası olduğunu ifade eden Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu; “Başta Almanya olmak üzere Amerika’dan Çin’e 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin toplam su ihracatının üçte birini gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışında tüketicinin olduğu her yerde Pınar Su’yla tüketicileri buluşturacağız” şeklinde konuştu

Şahsen ben hisse kacacak diye korkuyordum spek sag olsun buralarda alma izin verdi.daha asagi gelirse almaya devam edecem.

5.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Pınar Su “Gelecek Bizim†Dedi
    Pınar Su, “Gelecek Bizim†temalı bayi toplantısını Çeşme Altınyunus’ta gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Su’nun yeni devreye giren kaynağı ile birlikte daha güçlü ve iddalı olduklarını belirtti.

1984 yılında Türkiye'de ilk kez ambalajlı suyu tüketiciler ile buluşturarak sektöre öncülük eden Pınar Su, bayi toplantısını Çeşme Altınyunus’ta gerçekleştirdi. Sağlıklı nesiller için sağlıklı suyu dünyadaki en son teknolojilerle şişeleyerek tüketicilerine sunan Pınar Su’nun bayi toplantısına Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Yöneticileri ve Pınar Su’nun 500’den fazla bayisi katıldı.

Toplantıdaki konuşmasında Pınar’ın insan sağlığı için hayati öneme sahip et, süt, balık ve su gibi temel gıda maddelerinin sağlıklı ve kaliteli üretimini yaptığını belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar; “Pınar Su olarak hızla büyüyen içecek sektöründe verimlilik, hız ve hizmet kalitesine odaklanarak büyümeyi hedefliyoruz. Yeni hizmete aldığımız Uludağ kaynağımızda damacana su üretimine başladık. Yeni kaynağımız için toplamda 70 milyon TL yatırım gerçekleştirdik. Madran, Gökçeağaç ve Akçaağaç’ın ardından devreye aldığımız Uludağ kaynağı ile birlikte toplamda 4 farklı ve üstün özelliğe sahip Pınar Su’ları tüketicilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörün kurucusu ve öncü markası olarak hedefimiz sürdürülebilir liderliktir†diye konuştu.

Geleceğin en önemli ve stratejik sektörleri arasında olan gıda, su ve enerji alanında faaliyet gösterdiklerini söyleyen Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, “Devreye alınan Uludağ kaynağı ile birlikte toplam 2 milyon tona yakın yıllık kapasiteye ulaştık. Teknoloji çağında dijitalleşmenin önemini biliyor ve alt yapımızı buna göre hazırlıyoruz, Pınar Su dijitalleşme endeksinde en öncü şirketlerimiz arasında bulunuyor†dedi.

Pınar Su’nun son teknoloji sistemleri ile hızlı ve hijyenik üretim yaparak geleceğin markası olduğunu ifade eden Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu; “Başta Almanya olmak üzere Amerika’dan Çin’e 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin toplam su ihracatının üçte birini gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışında tüketicinin olduğu her yerde Pınar Su’yla tüketicileri buluşturacağız†şeklinde konuştu
    Toplam su ihracatının 3 te birini gerçekleştiriyorsunuz da,kendi ülkenizde ve dahi amiral geminiz,kendi şehriniz İzmir'de
    % de kaç pazar payına sahipsiniz.Ben bir İzmirli olarak kişisel kanaatim.Siz İzmir de bile tam olarak var olmadınız.
    Bence topluca istifa edin ve işi bilenlere emanet edin.Her şeyi yüzünüze gözünüze bulaştırdınız.

6. Sen Almanya da ,Avrupa da da olsan ne olmasan ne.Adam orada işçi maliyetlerine rağmen; senin altında ki fiyata su satıyor.Sen kimi kandırıyorsun.

7. Zaten çok o kadar uzaklara gitmeye de gerek yok.Ülkemizde senin fiyatının çok daha altında mal satıyorlar ve iyi kazanıyorlar.
    Soru şu sen niye kazanamıyorsun. Ne oluyor.

Sayfa 61/240 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •