Sayfa 61/350 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Kapalı sistemleri açmadan uyarı getirmesi sağlanabilirmi? Sistem şifrelidir yinede çalıştırmak istermisiniz diye...
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

2. Al sat tuşları penceresi, bar görünüşleri ve ambiansı meta gibi olabilir mi,

3. Bu işin uzmanları olarak beklentileri çok iyi bildiğinizden server kiralama bulut depolama v.s. hizmeti verilebilir mi? Talep olurmu bilmiyorum...

4. Coin ler çok konuşuluyor ve farklı lokasyonlarda onlarca borsası var. Arbitraj işlemleri için böyle bir modül geliştirilebilir mi?

5. Cep telefonumdan evdeki bilgisayarıma bağlantı için çeşitli programlar kullanıyorum. Android ve ios uygulaması ile programı kullananların bağlanması sağlanabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,662
    Kosa gece gece isteklerde coşmuşsun

dün gece diğer başlığa attığım isteği bende buraya bu kadar isteğin yanına taşıyayım bari arada kaynamasın.

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    vadeli piyasada işlem gören ancak

VIP-xxxxx yakın vade kodu olmayan kontratlara VIP-????? tanımlaması yapılabilir mi?

şimdiden çok teşekkürler.

Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku

sayın ideal yetkilileri
    daha önce matriks fxplus proğramlarını kullanmış birisi olarak söylemeliyimki ideal sorunsuz hatasız ve çoık hızlı çalışıyor
    otomatik al sat robot fonksiyonları mükemmel çalışıyor
    ancak robotla işlem yapmak istemeyen de bir kullanıcı kitlesi ve çalıştığı aracı kurumu robot işlem i desteklemeyen kullanıcılar var

yukarıda gcm menkul un metatarader 5 programı üzerinde hazırlamış olduğu viop ta emir giriş stop emir giriş video su var

bizlerden grafik üzerinden pozisyon açıp bekleyen emir yazıp ,pozisyonlarımıza stop emirler koymak istiyor ve bu bekleyen emirleri ve stop emirlerini grafik üzerinden aşağıya yukarıya kaydırarak değiştirebilmek istiyoruz

sayın ideal yetkilileri bu konuda hızlı bir şekilde aksiyon alıp çalışma yapmanızı umuyoruz ve bekliyoruz
    saygılar
    bizim de talebimiz kaynamasın ;)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Tiberius üstadım
    Yeni bir sistem yapmaya çalışıyorum ağırlık olarak hareketli ortalama kullanacağım,sistem içine otomatik trend ve otomatik fibo seviyelerini de ekleyip,
    Trend ve fibo seviyelerini aşağı yukarı kesmesine göre alış satış yapmak ayrıca bu seviyelere dokunup geri dönmesine görede alış ve satış yaptırmak istiyorum,destek verebilirseniz sevinirim

Sayfa 61/350 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •