Sayfa 61/262 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Alıntı Originally Posted by TEKFAZ Yazıyı Oku
    Enteresandır, Senin eyvah dediğin fiyat ise beni heyecanladırıyor, biraz daha geri gelse de daha fazla alım yapabilsem diye..
    Bugün olduğu gibi. (Sonunda Arsan Mazoşist'i oldum sanırım.. Zengin hastalığı:)
    en son 4,70 lerden mallandım ve para kalmadığı için ben heyecanlanamıyorum. dün 5,15 de satışlarım vardı, 13 den döndüler. onlar gitseydi bende heyecanlanırdım.

Bu başlığı şu anda 18 kişi okumaktadır. (9 üye ve 9 ziyaretçi)

kuluçka, angaralı umut, bufalu, By Akıl, cennetyolu, dteknik, insanol34, intelijansiya, TEKFAZ

hayırdır bişey olduda benmi göremedim.

3. Insallah olacak hep birlikte göreceğiz 😂

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    en son 4,70 lerden mallandım ve para kalmadığı için ben heyecanlanamıyorum. dün 5,15 de satışlarım vardı, 13 den döndüler. onlar gitseydi bende heyecanlanırdım.
    Sn kuluçka,5.15 satıs için çok erken bir seviye gibi geldi.gerçi herkesin planı düşüncesi farklı olabilir. Ama görünen arsanın karlılığı gittikce artmakta ve farklı projelerde belki yakın zamanda gundeme gelebilir.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Sn kuluçka,5.15 satıs için çok erken bir seviye gibi geldi.gerçi herkesin planı düşüncesi farklı olabilir. Ama görünen arsanın karlılığı gittikce artmakta ve farklı projelerde belki yakın zamanda gundeme gelebilir.
    ortak, trade için 70 lerden aldığım 10bin lotttan bahsediyorum. asıl malımı 6.15 den de vermedim vermem. onlar almadıkça ben daha yukarı yazıyorum.

endeks oldu 1110 bunlar hala 90 ı kaldırıp indiriyo.enerjiler teker teker uçuyo,şimdide zoren başladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ortak, trade için 70 lerden aldığım 10bin lotttan bahsediyorum. asıl malımı 6.15 den de vermedim vermem. onlar almadıkça ben daha yukarı yazıyorum.
    anladım. kısa vadeli al sat amaçlı olan kısımdan bahsetmişsiniz. O zaman sizin de ana fiyat hedefiniz en az 6 TL ve üzeri.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    anladım. kısa vadeli al sat amaçlı olan kısımdan bahsetmişsiniz. O zaman sizin de ana fiyat hedefiniz en az 6 TL ve üzeri.
    ben 12 yıldır arsandayım,maliyetim sıfırın altında. ana hedef diye birşeyim yok. benimki bankada durmasın arsanda dursun

Sayfa 61/262 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •