Sayfa 61/68 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon
Arama sonucu : 542 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Trump yakın zamanda Beyaz Saray'a dönecek!! Tabii ki başkan olarak.

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Oooooo, barbitüratçı ayvagöbüş dostum buradaymış.
    Aşı oldun mu?
    Aşı?

Bir de nolucek bist100'ün bu hali?
    Selamlar...Hürmetler abi...Aşı oldum 2 doz biontech...Epey oldu.

Bist iyi dayandı. İmamoğlu pislik yapıyor abi...Kanal projesine karşı olabilirsin de. Bu projeyi yaptırmamak için proje oluşturup, para harcanır mı yahu?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Selamlar...Hürmetler abi...Aşı oldum 2 doz biontech...Epey oldu.

Bist iyi dayandı. İmamoğlu pislik yapıyor abi...Kanal projesine karşı olabilirsin de. Bu projeyi yaptırmamak için proje oluşturup, para harcanır mı yahu?
    İmamoğlu demişken,
    Aşağıdaki isimlerden "en piyasa dostu aday" hangisi olabilir?

Erdoğan, Imamoğlu, Yavaş, Kılıçdaroğlu, Akşener, Babacan, Gül, Davutoğlu.

Çok ayıp çok...parnaklarınıza kırnızı biber sürcem..
    Davıkçının normal hali bu maestro...
    İlla davık pohu ile oyanayacam deyip duru.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    İmamoğlu demişken,
    Aşağıdaki isimlerden "en piyasa dostu aday" hangisi olabilir?

Erdoğan, Imamoğlu, Yavaş, Kılıçdaroğlu, Akşener, Babacan, Gül, Davutoğlu.
    En piyasa dostu aday tabii ki Erdoğan. Fakat Erdoğan bence bırakacak. Akşener'den umudum hala var. Bence Akşener muhalefet içine yerleştirilmiş bir sigorta. Davutoğlu, Akp'nin başındayken Kılıçdaroğlu ile koalisyon pazarlığı yapıyordu. Bahçeli bir anda her şeyi bozuverdiydi ya, işte bence Akşener öyle bir şey.

Şimdi bir seçim olsa muhalefet kazanır ama iktidara gelemez. Çünkü koalisyonun içinde İyi Parti ve Hdp var. Yani bozulması çok kolay.

İmamoğlu,Yavaş,Kılıçdaroğlu,Davutoğlu,Gül ve Babacan bunların birbirlerinden hiç bir farkları yoktur. Hepsi kaybeden taraftadır. Şayet iktidara gelirlerse, Türkiye de kaybeden tarafa yerleştirilmiş olacaktır.

Bu başlık dünya nüfusunun azaltılacağını ve bu konuda anlaşamamış iki güç odağı olduğunu iddia ediyor.

1-%50'ciler. 2-%30'cular.

Trump %30'cudur. Biden %50'cidir.

Cumhur İttifakı %30'cuların desteğini alan bir iktidardır. Muhalefet ise %50'cilerin desteğini alıyor.

5. Medyanın Elli Tonu
    @Medyanin50Tonu
    · 14s
    Koronavirüs salgının başlarında "Korona Türkleri etkilemez " sözleriyle çok konuşulan Doç. Dr. Oytun Erbaş'tan yeni açıklama: “Eğer ben doğru işler yaparsam Ben Türkiye'nin Elon Musk'ıyım. Bak bunda mütevazı değilim. Çünkü şu an bir Oytun yetişmeye kalksa kırk sene sürer.”
    Bu çocuğu Tvlere çıkardılar, perişan ettiler.

Laboratuvarda aşı geliştireceği yerde medyada maymunluk yapıyor.

6. İbrahim Özkan
    @ibrahim_ozkan61
    · 23s
    İYİ Parti iktidarında otomobillerden alınan ÖTV Kaldırılacak.
    100.000 TL olan araçlara artık 300.000 TL vermeyeceğiz.
    Ciddiye alınacak laf değil. Dünyadan bi haber bir siyasetçi. Ötv'yi kaldıracağız diyen, ötvnin niye var olduğunu bilmiyor demektir. Ötv sonuçtur. Otomobil üreteceğiz,gelirleri arttıracağız,herkesi otomobil sahibi yapacağız dese ben inanmam tabii de tabanı inanabilir.

7. https://www.diken.com.tr/nasa-anorma...-tespit-ettik/

NASA: Anormal derecede yüksek alkollü bir kuyruklu yıldız tespit ettik
    NTV
    @ntv
    ·
    14d
    CAN ALMAYA DEVAM EDİYOR
    #Tekirdağ'da sahte içkiden hayatını kaybedenlerin sayısı 10'a yükseldi
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 05-07-2021 saat: 16:36.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Fakat aşıyla nüfusun azaltılması mantıklı değil. Aşıyı Ulus Devletler uyguluyor. Ulus Devletlere bu derece güvenin kaybolması, halkların gelecekten umudunu kesmesine sebep olur.

Nüfusun pandemiyle azaltılması da mantıklı değil. Covid virüsünün laboratuvar üretimi olduğunu, Nobel ödüllü bilim adamları açıkladı. Biyolojik silah üretimi en kolay iştir. Pek çok ülkenin elinde çok tehlikeli virüsler olduğu biliniyor. Mesela ''modified Marburg B'' bildiğim kadarıyla havadan bulaşır ve 3 günde öldürür. Biyolojik savaşta pek çok ülke elindeki biyolojik silahları yayabilir. Bu işin nereye varacağını bilemezsiniz.

.
    Olaya birde tersten yaklaşalım, aşı mesela çok sağlam ve dayanıklı insanları tespit edebilmek içinde uygulanmış olabilir mi? Her ülkeye gönedrilen, her insana yapılan aşı grubu farklı olabilir mi? Sonuçta hepsinde barkod var, sistemde kime hangi aşı vurulmuş belşi, sonraki etkilerin takibi de kolay,
    Bir diğer konu biyolojik silah, böyle bir şeyin sonucu uyguladığınız bölgede bildiğiniz genocide dır, ayıretmeksızın yok eder, oysa aşı nerdeyse herkese uygulanabilen en kontrollü araçtır.
    Belkide gerçekten fluenza aşısıdır, kıllandıran sadece sürekli gözümüzün iç i ne sokmaları.

Sayfa 61/68 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •