Sayfa 61/682 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 481 - 488 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. al sana yasal avtur kumarhanesi, şeytanınız bol olsun....

3.  Alıntı Originally Posted by maker_24 Yazıyı Oku
    biz niye göremedik dostum 2. kap haberini ne zaman düştü ?
    bu gün düşen haber var mı ? açıklarmısın lütfen
    Dün aksam saat 9 da düştü arkafas 1 milyon diyor ama yaklasık 1.9××

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Nolcak gene düşüyor

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yasin4806 Yazıyı Oku

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben de dün metro holdingin alım haberine bakınca 3.10'dan o kadar lotu kimin adına kaldırdı diyordum. bugün aldığını satması mantıklı gelmiyor. belki de metro yatırımla metro holding arasında bir alış veriş oluyor.

metro holdingin dünkü alım ortalaması şu an ki fiyatların üzerinde. metro yatırım dünden kalan 400 bini satsa kar yazar. bu kağıdım tavana gitmesi lazım. bilemiyorum altan.

6. Selamlar Bunlar danışıklı ve karşılıklı işlemler resmen elinde olanları halka arz ediyorlar yediğim kazık ve tecrübe bunu gösteriyor 38-4,2 ve 3,2-3,50 arasında olacak gibi almak isten kendi bilir ben maliyetimie yaklaşsın durmayacağım

7. Galıp satısta dıkatlı olun 500 bın lotunu satttı

8. [QUOTE=eski bir dost;433874]ben de dün metro holdingin alım haberine bakınca 3.10'dan o kadar lotu kimin adına kaldırdı diyordum. bugün aldığını satması mantıklı gelmiyor. belki de metro yatırımla metro holding arasında bir alış veriş oluyor.

metro holdingin dünkü alım ortalaması şu an ki fiyatların üzerinde. metro yatırım dünden kalan 400 bini satsa kar yazar. bu kağıdım tavana gitmesi lazım. bilemiyorum altan.[/QUO310 TABAN SATIS HABERINI YOLADI SONRADA ALDIGINI BUGUNE DAIR BIR HABER YOLAMADI

Sayfa 61/682 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •