Sayfa 61/344 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 481 - 488 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Yarın, 1.31e yerleştirdim mayınları.. Heheheh

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Samat

Umarim Adam gibi cikis yapar.

4. 11 milyonluk meb ihalesini aldı milleti iyice bezdiriyor dünkü düşüşte fırsat bilip mal topladı sanırım

5. Speki tam katmerli yamyam. Dun 1,09 ana destege deydi mal topladilar. Bakalim kapanis nasil olacak. Cok zor bir kagit. Zararda olan arkadaslara Allah sabir versin.

6. Son 22 gunde 14 defa gunu ekside kapamis. 6 defa artida gunu kapamis. Bu arada borsa bist tarihi rekorlar kirmis. Bu serefsiz Allah korkusu olmayan Danyeller 12milyonluk tarihindeki en buyuk ihaleyi almis ve paso ekside kapanislar gerceklestirmis. Bunlar hoca haci ayagiyla milleti Kandiran, Seytan bile yolda bu danyelleri gorse yolunu degisir. Allah in laneti zaten uzerinize bulasmis. O kadarda ahh almissiniz. Cehennemde cayir cayir yandiginizda zebaniler sizi hissenizin taban yapmasi gibi atese tabanlama tabanlama batirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Garibannn Yazıyı Oku
    Son 22 gunde 14 defa gunu ekside kapamis. 6 defa artida gunu kapamis. Bu arada borsa bist tarihi rekorlar kirmis. Bu serefsiz Allah korkusu olmayan Danyeller 12milyonluk tarihindeki en buyuk ihaleyi almis ve paso ekside kapanislar gerceklestirmis. Bunlar hoca haci ayagiyla milleti Kandiran, Seytan bile yolda bu danyelleri gorse yolunu degisir. Allah in laneti zaten uzerinize bulasmis. O kadarda ahh almissiniz. Cehennemde cayir cayir yandiginizda zebaniler sizi hissenizin taban yapmasi gibi atese tabanlama tabanlama batirsin.
    ***imza***

8. geçen sene yanlış hatırlamıyosam 24 triyonluk ihale aldı önceki seneler yine aldı ne oldu hep düştü
    hisseyi çıkartsalarda 3 kağıtçı bunlar
    hisseyi düşürselerde yine 3 kağıtçı
    ben hisseden ziyade inşallah şikayetler hakkında yasal işlem yaparlar benim derdim artık hisseyle değil sahibi ve ortaklarıda dahil hepsi sert biçimde cezalandırılır

kendi akrabalarımdan birsi böyle ********lik yapsa yeminle silerim onu

Sayfa 61/344 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •