Sayfa 61/793 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 6337 madde; 481 - 488 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. referandum kenarda dursun. zaten yalnıs bilmiyorsam mayıs 10 3 aylık bilançonun son açıklanma tarihi

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    referandum kenarda dursun. zaten yalnıs bilmiyorsam mayıs 10 3 aylık bilançonun son açıklanma tarihi
    Sn beşiktaşk,

3 aylıkta basıl bir beklentiniz var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4 yıl önce özkaynaklar 267 buyıl 397 milyon.. Ve her yıl artan kar rakamı.. 2020 de bu hızla gidersek 650 milyona ulaşıyoruz takribi.. Dd 6 yı geçmiş olacak fk mız bolu ile aynı dd oranı da aynı olursa 12 tl.. Buçim senaryosu..

Bolu dan eksiğimiz ne.. karlılık daha düşük bizim bizim 106 esas faaliyet karımız onların net karı bu ama 150 milyon daha az satışla ama onlar daha kırılgan bizim mali yapımız daha kuvvetli 42 milyon faaliyet dışı gelir amaçlı yatırımmız var 72 milyon nakit tl var...
    Öyle bir kıyaslama boş vakit değerlendirme

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Peki 2020 fiyatlaması o günden ne kadar önce olur yada olur mu.... siyasi konuşmuyorum evet çıkarsa piyasa onlara fırsat verip buyrun şimdi görelim alın fırsat diyecektir.. para morali sever.. es kaza gündem soğur büyüme rakamı bir daha iyi gelirse ki bu kadar teşviğe
    bir iki çeyrek iyi gelecektir o rüzgarı kaçırmayıp 1 yıl civarında güzel satış fırsatı verir bu iyimser tablo tabii artık 8 mi 10 mu Allah nasip ederse inşallah satarız

5. arkadaşlar ne 8 i ne 10 u??
    bunun bir afyondan bir aslandan bir konyadan ne eksik yanları var onu tartışalım hep beraber

Ben bolu ile kıyaslama yaptım diğerlerini de yaparız

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    4 yıl önce özkaynaklar 267 buyıl 397 milyon.. Ve her yıl artan kar rakamı.. 2020 de bu hızla gidersek 650 milyona ulaşıyoruz takribi.. Dd 6 yı geçmiş olacak fk mız bolu ile aynı dd oranı da aynı olursa 12 tl.. Buçim senaryosu..

Bolu dan eksiğimiz ne.. karlılık daha düşük bizim bizim 106 esas faaliyet karımız onların net karı bu ama 150 milyon daha az satışla ama onlar daha kırılgan bizim mali yapımız daha kuvvetli 42 milyon faaliyet dışı gelir amaçlı yatırımmız var 72 milyon nakit tl var...
    Öyle bir kıyaslama boş vakit değerlendirme

Sn sertol,
    Sanırım burada bu hızla giderse derken bu sene olacak olan fabrika cirosunu 3 kat arttıracak yatırımın faaliyete geçmesi konusunu unuttunuz 2020 de 12 çok kötümser bir beklenti bence. Bu sene bile ondan fazla olur.

Tarmanın dolar bazlı maliyetine bir bakın. Ondan kar etmesi lazım bir de senelerce uğraştı, bi 2 kat yapması lazım en az, e hal böyle olunca. Gerçek değer ciddi uçuk rakamlar çıkıyor.

Size katılacağım nokta, baskı tam saha press böyle devam ederse, bitik ölü rakam 12 seneye kalmadan olur. Çünkü ced geliyor.

Ced sonrası iyileşme, ekonomide düzelme, inşaatlarda hızlanma, fabrika yatırımın karşılığının alınması liman alınması onun kar getirisi vs bu rakamlarda kalamaz gibi geliyor. Yanı istese de olmaz.

Ama her ne olursa olsun tarman ne isterse yapıyor, imkansızı yıllarca başarmış, bunu da başarırsa 2-3 sene elinde baskıda tutmayı, Fransızlara fena Çakar beni de arada yutar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. hey maşaallah.. 8-10 zikredilmeye başlamış gene... hayırdır inşaallah. hisse 5,60 olamıyor bazı arkadaşlar 8-10 diyor..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 61/793 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •