Sayfa 61/1006 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Viop - XXII

1. HATIRLATMA
    Yazan oldu mu bilmiyorum, pay vadeliler için vade sonu 29 Temmuz. Ayın son günü yarım gün ise pay vadelilerde vade sonu son tam işlem günü oluyor.

Petrol-Enerji Guest
    Dolar enerji aldı stop patlattı .. yukarıdan assagi ağır şelale bayram öncesi olasılıklar dahilinde

3. Temsilciler meclisi TR'ye yaptırımı onaylayan tasarıyı onaylayınca usd / try 7.0013 eur / try 8.22 yi gördü.

Kamu bankaları yine müdahale etmiş gözüküyor, gece seansında döviz kontratlarını merkez bankası yine short'luyorlar.
    viop30 kontratına %1 e yakın satış geldi.

4. DOW' un gidişatı da hiç hoşuma gitmiyor...

Kırmızı çizginin bariz altında, üstüne atması için 500 puan civarı alması lazım...

Bir de DOW' u şu an sadece TESLA ile tutuyor, TESLA' yı saldığı vakit DOW göçer...

5. DOW biraz gevşeyince TESLA' yı %5,5 artıdan, %6,5 artıya çıkardı...

Bizim PALA endeksi nasıl ASELS ile tutuyorsa, DOW palası da TESLA ile tutuyor...

Bunlar kanka diye boşuna demiyorum...

6. Sürüye kurt girdi birkere
    Devamı gelir DİE düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    DOW' un gidişatı da hiç hoşuma gitmiyor...

Kırmızı çizginin bariz altında, üstüne atması için 500 puan civarı alması lazım...

Bir de DOW' u şu an sadece TESLA ile tutuyor, TESLA' yı saldığı vakit DOW göçer...
    Salacaktır dostum...
    Seçimler, ne olursa olsun (aşı, ilaç) sonbahar da beklenen 2. faz ve soluksuz yükseliş...
    Bir yerde dönecek , zamanında orada oluruz umarım...
    Sabırla beklemeye ve pay vadeliden seçici şekilde ( bu ara telekom) oynamaya devam...

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    DOW' un gidişatı da hiç hoşuma gitmiyor...

Dostum dow 50 günlük üssel 25.713,200 günlük üssel 25.773

Sayfa 61/1006 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •