Sayfa 61/124 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 481 - 488 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Halka arz fiyatı’nın tespitinde piyasa çarpanı yöntemi dahil edilmeden sadece indirgenmiş nakit akımları yöntemi ile fiyat tespiti yapılsaydı hisse fiyatı 3.90 çıkardı. Bist’in pik yaptığı bir dönemde halka arz olduğu için çarpanların etkisiyle ederinden %25 daha yüksek halka arz olmuş denebilir.

Bugünkü fiyatlar artık hissenin adil değeridir benim nazarımda. Konjonktüre göre artar düşer bilinmez ben Bir miktar alım yaptım.
    Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatı’nın tespitinde piyasa çarpanı yöntemi dahil edilmeden sadece indirgenmiş nakit akımları yöntemi ile fiyat tespiti yapılsaydı hisse fiyatı 3.90 çıkardı. Bist’in pik yaptığı bir dönemde halka arz olduğu için çarpanların etkisiyle ederinden %25 daha yüksek halka arz olmuş denebilir.

Bugünkü fiyatlar artık hissenin adil değeridir benim nazarımda. Konjonktüre göre artar düşer bilinmez ben Bir miktar alım yaptım.
    Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Erken alıma geçmişsiniz,3.2x leri gördüğümüzde ufaktan alıma geçerim......

3. AYDIN DOĞAN GALA GWİND .vur abalıya vur .seni endeks içine alan geri zekalıyada sitem ediyorum .borsa çıkar düşersin borsa düşer düşersin. böyle endeks hissesimi olur.bu spk ya işi bilmiyor yada patronların elinde kukla kukla yazık size yazık sizin masınızı bu millet veriyor siz patronların ağzına bakkıyorsunuz.spk uyuma senidemi uyuttular yoksa .uyturlar .karsında devletten her seyi bedavaya kapatan uyanıklar var .bire al 20 sat hemde yabancıta sat sonrada devlet yabacıya satıyor diye yaygara yap .bunlarla kim bas edebilir anca ve anca ABD BORSASI NASDAĞ..şimdi ordada yapsana hepsi burda nokta komu .halka arzın altına getirde görelim .cesaretini .halka arzına bakalım izinde vereceklermi verirler çünkü sana güven duymazlar ortagın güvenilir ortagına güvenirler .

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Erken alıma geçmişsiniz,3.2x leri gördüğümüzde ufaktan alıma geçerim......
    Vazifeli olduğun o kadar belli oluyor ki adanalı Daha geçen kağıdın ederi 1.6 diyordun, şimdi 3.2*'lerden başlarım diyorsun. Sen 3.2*'lerden alıma geçmeye başlıyorsan eğer, kağıdın 3.3*'lardan dönmesi muhtemeldir, vesselam.

5.  Alıntı Originally Posted by cndr Yazıyı Oku
    Vazifeli olduğun o kadar belli oluyor ki adanalı Daha geçen kağıdın ederi 1.6 diyordun, şimdi 3.2*'lerden başlarım diyorsun. Sen 3.2*'lerden alıma geçmeye başlıyorsan eğer, kağıdın 3.3*'lardan dönmesi muhtemeldir, vesselam.
    Ne alâka? Ben 3.2* lerden ufaktan alıma geçerim dedim.Eğer 50 bin lot alacaksın,3.2* lerden 10-15 lotla başlarım......sonra aşağıya doğru x2 şeklinde giderim......,strateji derler buna

6. Başlarsın...
    Sen burada sattırmak için bu kadar emek veriyorsan, ileride flamenco'nun dediği gibi bir eyfel formasyonunun gelmemesi için bir sebep yok. Topla da gel, hadi.

7. Büyük stratejist ;)

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. yaşadığım bir olayı aktarayım. garanti yatırımda hesabım var ve buradan halka arz öncesi beni aradılar ve çok iyi bir hisse bu hisseden alın dediler. niye diğer halka arzlar için hiç aramadınız da bunun için aradınız dedim. normalde aramadıklarını bu hisse için aradıklarını söyledi ve müşterilerin neden halka arzı haber vermedikleri nedeniyle eleştirdiklerini söyledi, bu nedenle arıyoruz müşterileri dedi. ben de 500 liralık aldım, takipte etmedim, belki takip etsem düştü diye çok büyük miktarlarda alabilirdim, çünkü aracı kurum bu hisseyi bana özellikle önermek için beni aramıştı. başka hiç bir halka arzda aramamışlardı.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 61/124 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •