Sayfa 61/567 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    33.78/99 arası olur DİE düşünüyorum
    Yarinda 33.98-34 gorur,Daha yukari gidermi bilmiyorum eger 34 u gecerse 34,5 - 35 e yolalir

2.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    Yarinda 33.98-34 gorur,Daha yukari gidermi bilmiyorum eger 34 u gecerse 34,5 - 35 e yolalir
    35 hedef ilk etapta bana göre
    Fedoramca bağış yapacak 35 tl yanınca bakalım 35 tl de onu selamlayacağım

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bize veya bizim üstümüzden satarlarsa kötü. Şimdilik renksiz bir durum.

4. Acayip bir fiyatlama tezgahı var bu dönemde.hantal denilen kağıtlar bir bakıyorsun tavan oluyor.ekgyo,Petkim,aselsan gibi.bankalari saymıyorum bile.22-23 senedir seans izlerim.böylesi bir dönemi görmedim.ereğli de oyuna dahil edilir mi göreceğiz.sanki Kardemir üzerinden bir hazırlık var.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Endeks bir yerde dursun, düşmesin, satanlar Ereğli alsın. 37 den bıraktık, 27-37 farkın üstüne kat çıksın. 47 ile son çeyreğe girelim, sonrası memoli hocaya bağlı.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bize veya bizim üstümüzden satarlarsa kötü. Şimdilik renksiz bir durum.
    rusya'dan alamayan bari bize gelse...

6.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Sayın (yeni nickiyle) Mr Steel, tekrardan hoşgeldiniz foruma. Sizi gözlerimiz çok aradı. Umarım bir daha ayrılmanızı gerektirecek bir durum yaşanmaz.
    Not: şuan benden başka kimse bilmese bile isdemir/ereğli de benim süper emekli olmamda; siz ve sezgin bey gizli kahramlarımsınız. Herşey için teşekkürler.
    Müthiş buna vesile olabilirsek ne mutlu. Benim de ultra hiper süper Eregl emeklisi olmam da vesile olan Sn.Sezgin Demirel'dir.

Bundan sonra her türlü polemikten uzak kalacağım ve dolayısıyla forumdan uzak kalmamı gerektirecek bir durum içinde olmayacağım ve öteden beri yerine getirmeye çalıştığım amaca hizmet etmeye insanlara temettü yatırımına dayalı finansal özgürlük yolculuğunun önemini anlatmaya devam edeceğim.

Temettü emekliliğinin tadını çıkarın sağlıkla keyifle mutlulukla

Sayfa 61/567 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •