Sayfa 61/655 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 481 - 488 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Bozkurt hc su nasıl, girilir mi??
    Daha güzel senetler var, bunun tahtacisi psikopat ne yapacağını kestirmek zor, suyuniçinde bırakırsa karışmam

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eğer atarsan hastasıyız dedim söz..
    Dedeye söz verdim, ytd
    Söz verdik dediysek kapanışa dedim. Bu kadar itnelik yaptın, biraz da ben yapem.. ytd

Salim baba emeğine saglik değerli paylaşımlar için. Ytd

4. oy oy bizim hisse maşallah kötü yoldan dönmüş gibi... nazar değmesin...
    Ama iki haftadır sadece petkim değil pek çok hissede hunharca döktüler milleti...
    yatacak yerleri yok bu tahtacıların...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

kırmızı mı mavi kablo mu?

Kırmızı kablo; Faiz indirim beklentisi coşkusunda mal verilir mi yaptı.

Mavi kablo ; korkuyu vererek faiz indirimi beklentisi pekte umrumuzda değilmiş havası katıp sonradan yukarı almak için son kez aşağıdan mal mı alma derdinler.
    Sen bomba uzmanı olsan hangi kablo seçerdin.. ytd.
    Mavi kabloymuş tabi gün bitmedi sırat köprüsü üzerinde kalak, biliyorum bugün çok şey istedim! Ama napıyım! Ytd

Söz verdik dediysek kapanışa dedim. Bu kadar itnelik yaptın, biraz da ben yapem.. ytd
    Attın ama söz verdiğimde parmaklarımı birbirine dolamistim. Bu yüzden hastasıyız dedeee demiyorum. Bu kadar itnelik yaparsan, itne muamelesi görürsün!
    Sırat köprüsünün de üstüne atıp kalman lazım bu kez, çünkü bankaların coşkusunda bu yükselişin üst dudağın kenarına bal çalmak gibi oldu! Ytd

7. Tahtaci çok fena, endekis düşerken şırıl şırıl en önden endekise eşlik ediyor ama iş endekis yükselirken oldu mu, endekis altı performans sergiliyor. Endekis yüzde 4 yaptığı bir günde biz 19 u geçemedik, ayıp yahu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Daha geçen hafta 20 nin altına imeyelim diyorduk şimdi 19 üstüne atsinda sevindirecek hale getirdiler. Neyse ki güzel kapadi diye düşünüyorum ytd

Sayfa 61/655 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •