Sayfa 61/385 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 481 - 488 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. 2 gün önce ozgyo da ne güzel %6 yakaladım takas iyi diye vermedim 5 dakkada bastı dallamalar

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    2 gün önce ozgyo da ne güzel %6 yakaladım takas iyi diye vermedim 5 dakkada bastı dallamalar
    yeni olduğundan tahtayı tanımıyorsun, bu adam böyle çıkar böyle iner, sığ olduğundan yönü kestiremezsin hedef in olmalı ve o rakama riayet edersen kazanırsın, 3,2x küsürlere gitme sebebi 3,19 dan biraz verdim ondan çıktı eğer 3,25 den verseydim 3,35 olurdu, bende çok lot yok ama tahta yı hareket ettircek kadar var, yüklü olanlar kademeli satışa geçerse el birliği ile kaldırırız :) , herkese bol kazançlar

3. eğer bi güzellik yaparda 3,38 i kırarlarsa o zaman fibonacci amca gelin 3,87 de bir çay molası verin der tabii şimdilik erken bunları konuşmak için hele bir kırsın bayraklar vs arkasından gelir
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    yeni olduğundan tahtayı tanımıyorsun, bu adam böyle çıkar böyle iner, sığ olduğundan yönü kestiremezsin hedef in olmalı ve o rakama riayet edersen kazanırsın, 3,2x küsürlere gitme sebebi 3,19 dan biraz verdim ondan çıktı eğer 3,25 den verseydim 3,35 olurdu, bende çok lot yok ama tahta yı hareket ettircek kadar var, yüklü olanlar kademeli satışa geçerse el birliği ile kaldırırız :) , herkese bol kazançlar
    yok ben normalde böyle sığ tahtalarda oynamam ara sıra çok nadir girerim tekniğe riayet eder al-sat noktalarımı belirlerim bundan önce pgsus da takıldım al-sat güzel kazandırdı tekniği 10 numara son zamanlarda buralara geldim sığ tahtaya yüklü miktar girmek bana göre hiç mantıklı değil bunun çıkşınıda düşünecen yoksa yıllarca beklersin ben stobumu belirler tehlike anında hemen postalarım

5. bende büyük resim ciyim, ama sürekli al sat yapıyorum bu kağıt hep çıkış görünce sat bek le al modunda 2 yıldır,

bir gün uçacak inş. içinde oluruz

Sayfa 61/385 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •