Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sıfırlayamadılar
    sıfırlayamadılar derken?

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Fort da şort çuları yakaladıkları için yukarı ataklar oluyor.
    Kapanışta oda salarsa değişik bir kapanış olabilir.
    Dediğimiz gibi şortçular orada çok ,
    Fort yüklenince diğer tahtalardaki makinalarda alt bolinger bant atağı geldi.
    pazartesiye bakıcaz güzel gündü herkese kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sıfırlayamadılar derken?
    sen dedin ya o paranın sıfırlanması için 9 üstü kapanması lazım diye 9 üstü kapamadığına göre sıfırlayamadılar abd elçisinin açıklaması ile sopayı girek halkb nin beynine geçirdiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ayhan başkan,

Hortumla dövüyorlarda kaçırdığın nokta ISLATIP dövüyorlar.
    İz kalmaz

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Karanlık odada müthiş şeyler döndü. Takip ettiğim çoğu hissede en üst ve en altlar göründü anlık olarak. Öyle düşük hacimle de değil. Bir fikir ayrılığı var sanki fonlar arasında.
    Haftasonu veya akşam önemli bir haber düşecek gibi geliyor.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ayhan başkan,

Hortumla dövüyorlarda kaçırdığın nokta ISLATIP dövüyorlar.
    İz kalmaz
    nasıl can yakıyo biliyon mu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen dedin ya o paranın sıfırlanması için 9 üstü kapanması lazım diye 9 üstü kapamadığına göre sıfırlayamadılar abd elçisinin açıklaması ile sopayı girek halkb nin beynine geçirdiler
    vade sonu, yani ay sonu dedim. o zamana kadar yukarı aşağı oynamaları normaldir... ayrıca garan 8.78 almaları iyi oldu. çünkü asıl tehlike 8.78 altında kalmas ile başlar. bugün bir ara ne oluyoruz diye düşünmeye başlamıştım ama, almaları iyi oldu

8. Yorum yapacak olursak, bu düşüş haftaya da devam eder gibime geliyor, gerçi düşündüğümüzün terside olabilür bilemem ama bana kalırsa ptesi günün dibinden ve selin önünden kütük kapmak için lönklüycem
    yaw arkadaş o değilde endekis düşerken çoğunlukla neden lönkcü oluyoruz bilemiyorum.
    Haaa teperse yeterince pirim yaparsa şortta acabilürüm yani oyuna göre strateji üretmek daha kolay oluy

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 61/1001 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •