Sayfa 610/688 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kottan atılma sebebi sadece kesinleşmiş iflas kararı olmalı.Açıkladığı son bilançoda öz sermaye negatife düştü diye uyarı yapılmadan basit bir kararla olmamalı. Eğer böyle atılıyorsa zarar kesinlikle karşılanmalıdır. Hak adalet bunu gerektirir.ytd.

2. küçük yatırımcıya bu garanti verilmeli atıyorum kafadan 10 bin lota kadar olan kısımların son kapanış fiyatı üzerinden yüzde 50 sine garanti verebilir devlet Eğer devlet bunu yaparsa işte o zaman güven gelir ve borsa istediği küçük yatırımcıları tek tek bulur ve piyasa daha derinleşir işte o zaman Gerçek piyasa olur yoksa böyle küçük yatırımcı batıran yok eden bir piyasa da gerçek borsa oluşmaz

3. İçi patron tarafından boşaltılan hisselere devlet tarafından el konulup sahiplerinden kaçırdıkları sermayenin yasal faizi ile istenilmesi, verilmemesi halinde malvarlıklarına el konulup yatırımcılara dağıtılması sağlanmalıdır. Yoksa bireysel dava açarak bu işleri halletmek küçük yatırımcılar için mali açıdan daha büyük zararları getirir.Spk ya kamu davası yetkisi verilerek bunlar aşılabilir

Sayın succesful tespitleriniz çok güzel ve yerinde...keşke öyle olsa..zaten öyle olsaydı,patron ********leri********leri adi yollara başvurmazlardı...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. İyi temenniler ve olması gerekenler ile hiç bir sonuç alınamıyor. Eldekine bakmakta fayda var.

6. Len Cengo devlet kayıt dışı stoklara af getiriyormuş. Varsa kayı dışı üretimin varsa kayıt altına al sat şu pisliğe son ver. Yoksa sana da, Eseme de bize de yazık olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Len Cengo devlet kayıt dışı stoklara af getiriyormuş. Varsa kayı dışı üretimin varsa kayıt altına al sat şu pisliğe son ver. Yoksa sana da, Eseme de bize de yazık olacak.
    ellerinde esem var ama topladıkları hissenin ne olacağı önemli... acaba diyorum bu kadar aptal olabilirler mi ?

8. BİST 100 NİYE 2. ve 3. kez uyarı yapmadı ?

Sayfa 610/688 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •