Sayfa 610/662 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5292 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün Cuma.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Benim hesabım Osmanlı menkul değerlerde satış filan yapmadım iş yatırım 230.000 lot almış muhtemelen değerli patronumuz Leyla Hanım olabilirler

Neticede bir gariban SANAYİ ve ticaret odası kaydı olan inşaat mühendisiyim benim 2-3 milyon dolar kazanacak bir iş anlaşmam olsa bile hemen ordan satmazdım 38-40 tl dedim ya gelsin de vereyim Spek bey demiştim .

Bekliyoruz hayırlısı neden düştü beden çıktı Gyo sektörü de bir ilginçleşti değil mi !

3. BOFA dan hisse alan kim merak ettim

Sayın BİDEN sayın ABD başkanı bu hisseden alıp spek ve patronu şaşırttıysanız cidden hepimiz de mutlu olduk çok şaşırdık bir ülke düşünün ki borsası it kopuk çakal çukal elinde oyuncak olmuşuz sayın BİDEN Algyoda biz mağdurlara yaşatılan kahır azabı siz katolikler sayın başkan bizim dostumuz ve istanbuldan komşularımızsınız alın şu Algyo dan diye diye dilimizde de tüy bitti umarım alım gelecek ve siz de vereceksiniz alım emirlerinizi pozitif bir motivasyon yaşayalım haydi Başkanım az kaldı 38 Tele ye

Papa kaldı ona da mesajı attık mı tamamdır arkadaşlar çalışıyorlar Kutsal Tahtın sahibi Papa mız pederimiz siz de gelin alın Şu algyo dan İsviçre bankalarındaki hesaplarınızı güzel dolar değeriyle yatırıma dönüştürün diyelim

Ya Allah ya nasip artık başla dua da etmiyorum bu hayırlı cuma günü )

4. Bu hissede çektiğimi hiç bir hissede çekmedim deniz ali bey siz ya bu hisseyi tanımadan almışsınız yada mangal gibi yüreğiniz var diyebilirim mali yapısinda hiç bir sorun olmadığı gibi aşırı denebilecek nakit ve değeli mal varlığı var fakat buna rağmen bu hisse hep böyle idi 2 yıl tutardım en kötü borsada bile bazen 1 yıl bazen 3 yıl inanın hep zararla çıkardım her 10 yılda bir bir 10 katı yapardı o andada elimde olmazdı 1999 dan beri bir dilim ekmek yemedim bu musibet hissede yeminimi tutmak için 1000 lot hisse aldım 80li rakamlardan oda 1.50 tlden gram altın bozdurarak hem altından 700 tl gramda kayıp var hem hissede yüzde 15 yani gene zarar siz haklı olarak herkes gibi şirketin ederine bakıp gerçektende bedava bir hisse sayılabilecek fiyatta ama lanet olsun onların malınada yönetiminede 1000 lotu tutup yemin için oda asla kazanmadan vermiyecem sabr bu arada benden bahsemişsiniz ben aziz ramazan tüm algyo madur olup emek ve çile çekenlere bol kazançlar dilerim

5. Benim canım kadar sevdiğim bir arkadaşım 9 den alıp 16 kadar taşımıştı hisseden çok etkilendim pandemi koşullarına dik duruş da sergiledi o günden beri takip ederim ,Alıp zarar ettiğim de oldu 1 senedir 3 ay önce girip o zararı güya çıkarttığım da oldu ! Çok zorlu hisse olduğunun farkındayım 4-5 sene önce girilmelerden elbette değilim , yeni sayılırım , 2022 de girip çoktık bu hisseye haftalık bazda ilgilendim , vallaha Dr Ali rıza Şimşek beni çok etkiledi onun sayesinde full Algyo taşımaya kadarı net verdim Ereğli konusunda da çok zarar ettiğim dönem olmuştu tek hissede bilanço okuma bilinci ile hareket edince 1 tek hisse taşımak kesinlikle zor değil psikolojik manada zor olan korelasyon dezavantajı oluyor ! Portföyün yok ayarlama yapamıyorsun !

Aziz bey çok teşekkür ederim

Sevgilerimi sunarım size

Haklısınız şahsen hisselere karşı miyopluk içinde de olabilirim , potansiyeli olanları tam araştırmamış olabilrim de tavan tavan giden yenilere atlamak motivasyonum da hiç olmadı , bilanço ve potansiyele çok önem vermek şart bu borsamızda hocam
    5 sektör belirlesek
    Çimento Bursa çimento uygun
    Gıda Selva veya Kütahya şeker uygun
    Gyo Algyo beya akfgy uygun
    Perakende Teknosa uygun
    Sanayi Şişecam uygun desek

Bursa çimentodan şişecama teknosada. Selva ya veya kim markete filan

4-5 hatta 10 sektör seçelim hiçbirinde en uygun fiyatlı en harika hikayesi olan şirket cidden bulamadım aradım ama bulmadım tatmin etmediler ! Karlılık fk döviz büyüme potansiyeli vb

Çok araştırdım Algyo kadar heyecan veren tek bir hikaye var o da Alarko holding o da bana pahalı geliyor alamıyorum sorun da burada başlıyor

Hikaye yoksa bilanço yoksa 5-10 hisse taşıyıp % 20-30 getiri beklemek yerine ticari işlerde al sat yapmak bile daha mantıklı geliyor

Algyo hikayesi olup kısa vadede % 70-80 gidecek tek bist hissesi bence uzun vade ise 3-5 misli bekliyorum ! Bunun olacağına inancım var , mutlak inancım olan hisse bu yüzden taşıyorum

Yanlışım stop yapamayacağım kadar çok lot taşımam 20.000 lot stop bile zor bu hissede

2 yanlışım dirençlerde satış yapmadan düşüşlerden net faydalanmadan lot arttıramayan strateji eksikliği

Spekin hareketlerini hafife alıp her gün pozitif kap haberi beklemek

Patron şirket hissedar ilişkisinde otel satın alma haberini 1-2 ay sürebilir erkenden açıklanacak bir hadise olarak görme iyimserliği

Bunlar ve benzerler ise hatalarım

Algyo kısa vade tek gidecek hisse dedim

Ama GARFA 1 ayda % 95 gitmiş onu da abartma ve kazık atma olarak görüyorum yatırımcılara ! Ytd
    Hamallık yapmak ve çimento Şişecam onu şunu bunu taşımak istemiyorum bu bir seçim cesaret mi değil mi tartışılır ,

Bu kadar samimi ve açık açık yazdım artık spek bu hisseyi bana rağmen götürür ve pazartesi tavan olursa aşırı şaşıracağım !

Spek benim arkadaşlar ( şaka şaka )

Tabi ki değilim ama olur ya tavan olursa ben spek değilim bu yazıma rağmen tavan olması zorlaşmış olabilir )

6. Her şer gibi görünende bilemeyiz deniz ali bey siz ve tüm algyo yatırımcılarının iyi olacak kazançlar dileğiyle

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    leyla hanım , kristal tuz kullanır. deodorant roll-on falan kullanmaz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. Leyla Hanım Instagram hesabından evlilik üzerine fıkra paylaşmış kardeş onu da yaz bari, başarısız olduğunda suçlayacak eşin olsun fıkrasıymış bu arada tatil fotoları da çok güzel paylaşıyor konserler sanat galerileri konsept sanat fikirleriyle dolu bir hayatı kim istemez ki

Otursan 2 saat sanat ve müzikal zevklerden bahsetsen bence çok hoşuna da gider Leyla hamımın kafa yapısı lucky abicim

38 TELE gelirse vallaha satabilir bu sayede instagramdan başka bir şirketin patronunu takibe alabilirim de , nasıl olsa patronu tanımadan hisse almak bu ülkenin bir özelliği de değildir !

Çok lafa da gerek yok haftaya Gaza basmış Bir Algyo görmek isteriz , başka hisse bulma şansımız var mı ? Nakte mi geçmemiz gerekiyor diye çok fazla düşünen arkadaş olduğundan da hiç şüphem yok ! spek bu puslu havayı seviyor malı topladı !? artık vakit mi geldi vakit mi geçti göreceğiz !

Sayfa 610/662 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •